تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس

اهمیت و مزایای کانکس
علت افزایش استفاده از کانکس، ویژگی‌های خاص این انواع سازه پیش ساخته است که در ادامه به علت استفاده و تولید کانکس اشاره می‌کنیم تا متناسب با ویژگی‌های مدنظر خود راحت‌تر تصمیم بگیرید. برای اطلاع از ویژگی‌ها و بهترین کیفیت کانکس می‌توانید بر روی بنیان کانکس کلیک نمایید.


سرعت در نصب و استفاده از انواع کانکس پیش ساخته
یکی از مهم‌ترین مزایای خرید کانکس، نسبت به ساخت ساختمان، این است که این سازه‌ها در بسیاری از موارد به‌صورت کانکس پیش ساخته هستند که درنتیجه با انتخاب نوع کانکس و ویژگی‌ها و ابعاد کانکس آن، یک کیوسک آماده در محل نصب می‌شود و به‌سرعت قابل استفاده است. به‌خصوص هنگامی که در منطقه‌ای به دلیل بلایای طبیعی یا سوانح نیاز به تهیه سریع یک محل اسکان است، می‌توان از انواع کانکس پیش ساخته استفاده نمود.


اقتصادی بودن تهیه و نگهداری از کانکس
برای تهیه و نصب انواع کانکس، نسبت به ساخت یک ساختمان هزینه کمتری پرداخت می‌شود و با وجود آن‌که نسبت به بسیاری از ساختمان‌ها، از نظر امکانات تفاوت‌هایی دارد؛ اما وجود مزیت‌های بسیاری همچون امکان نصب سریع و هزینه کمتر برای تولید کانکس و نگهداری آن و همچنین امنیت بالای آن‌ها، استفاده از کانکس را توجیه نموده و از جمله اهمیت کانکس نسبت به ساختمان است.
همچنین در تولید کانکس، از دیوارهای عایق یا ساندویچ پانل و همچنین در و پنجره‌های باکیفیت همچون UPVC استفاده می‌شود و به همین دلیل ماندگاری بیشتری دارند و هزینه نگهداری آن‌ها کمتر از بسیاری از ساختمان‌ها است.


قابلیت حمل و نقل و جابه‌جایی کانکس
یکی از مهم‌ترین مزایای کانکس، قابلیت حمل و نقل آن است که سبب می‌شود به آسانی به محل اسکان آن منتقل شود و در صورت نیاز به انتقال به محلی دیگر، این کار به آسانی صورت گیرد. اهمیت کانکس به‌خصوص هنگام استفاده از آن در مناطق آسیب دیده و محل‌هایی که دچار سوانح و یا بلایای طبیعی می‌شوند، قابل توجه است.


مقاومت کانکس در بلایای طبیعی
یکی از مزایای کانکس، این است که می‌توان با سفارش دادن ویژگی‌های متفاوت، این کانکس‌های تولیدی را در برابر سوانح و بلایای طبیعی مقاوم نمود تا در شرایطی همچون زلزله، سیل، طوفان و… قابلیت بالایی برای ماندگاری داشته باشند و به آسانی آسیب نبینند و برعکس ساختمان‌ها به‌راحتی خراب نشوند. این مورد از مزایای استفاده از کانکس نسبت به ساختمان است.


قابلیت فروش کانکس پیش ساخته
اهمیت کانکس را می‌توان در امکان تهیه و خرید کانکس دست دوم دانست؛ به همین دلیل تهیه این نوع کانکس معمولا صرفه اقتصادی دارد و به دلیل عمر طولانی و ماندگاری این کانکس‌ها، می‌توان به مدت طولانی از آن‌ها استفاده نمود و یا پس از مدتی استفاده، آن را به فروش رساند تا دوباره مورد استفاده قرار گیرد، بدون آنکه کیفیت آن کاهش بسیاری داشته باشد.


سفارش و طراحی کانکس برای استفاده شخصی
برای آن‌که بتوان ویژگی‌های مدنظر را در طراحی و تولید کانکس، پیاده نمود، می‌توان آن را با توجه به ویژگی‌های مورد نظر طراحی و اجرا نمود. می‌توان از نظر رنگ و طراحی‌های داخلی کانکس‌ها را شخصی‌سازی نمود و سفارش داد. این مزایای کانکس، به‌خصوص در تولید کانکس ویلایی بسیار اهمیت دارد و مورد استقبال استفاده‌کنندگان از کانکس است.

 

کانکس و اهمیت استفاده از آن:

 

 

 

کانکس یا ساختمان پیش ساخته یک تحول در امر ساختمانی می باشد که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرد.
برای اینکه به اهمیت استفاده از کانکس پی ببریم باید از مزایای آن آگاه باشیم در این مطلب مزایای استفاده از کانکس را بیششتر تویح میدهیم.
یکی از مواردی که در استفاده از کانکس دارای اهمیت می باشد ساخت سریع، سبک، قابل حمل بودن آن می باشد. برای مثال در زلزله و سیل که خانه ها دچار تخریب می شوند این امر نمود بارزی پیدا میکند. در مکان هایی که نیاز به اسکان موقت است هم می توان از این حسن کانکس استفاده کرد برای مثال در ساختمان سازی، راه سازی و... برای اسکان کارگران و مدیران و کارمندان کانکس هایی تعبیه می گردد که می توان از آن به عنوان خانه و دفتر کار استفاده کرد.
از موارد دیگر استفاده از کانکس می توان به مقاومت و سختی کانکس ها اشاره کرد. نصبت به ساختمان های مدرن کانکس ها مقرون به صرفه تر، سازگار با محیط زیست و دارای مقاومت و سختی و انعطاف پذیری بالایی می باشند. برای مثال در حوادث طبیعی مانند زلزله میزان آسیب به ساختمان های پیش ساخته و کانکس بسیار کم می باشد و به همین علت این نوع سازه ها را بهترین در جهت مقاومت در برابر زلزله می دانند.
یکی دیگر از محاسن کانکس خرید و فروش آن است ، یعنی شما میتوانید پس از استفاده از آن کانکس دست دوم خود را به فروش برسانید


 

برای اطلاع از قیمت کانکس کامپوزیت و یا خرید کانکس کامپوزیت با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :
www.kohanconex.com
02122466030
09128606030