تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

مزایای کانکس کارگاهی :


در گذشته و قبل از رواج استفاده از کانکس کارگاهی در پروژه های ساختمانی ، معمولا سازه هایی را بصورت موقت و با استفاده از مصالح بنایی که اکثرا مصالح استخراج شده از تخریب بنای قبلی بود برای دفاتر و اسکان دادن نیرو ها ایجاد می کردند که دارای مشکلات زیادی از جمله نا امنی به دلیل غیر اصولی و سطحی ساختن آنها ، غیر بهداشتی بودن فضای داخلی به دلیل عدم نازکاری تمیز ، صرف زمان و هزینه زیاد جهت ساخت و همچنین صرف هزینه و زمان برای تخریب و انتقال نخاله های آن می بود و همچنین نمی توانستیم آنها را جابجا کنیم . اما از مزایای کانکس کارگاهی و تجهیز کارگاه با آن می توان به رفع تمامی معایب و موارد ذکر شده در بالا اشاره کرد که بطور خلاصه تسریع در تجهیز کارگاه ، صرفه جویی در زمان و هزینه ، قابلیت بازگشت سرمایه با فروش آنها در انتهای کار ،رعایت بهداشت و کیفیت مطلوب یک دفتر اداری یا فضای اسکان ، مقاوم در برابر زلزله و قابلیت جابجایی با توجه به پیش رفت پروژه می باشد.
ساختن یک محل برای اسکان افراد در مدت‌زمان کوتاهی انجام می‌شود و در مقایسه با اتاقک‌های سنتی، هزینه خیلی کمتری را باید انجام دهید.
در این سازه‌ها از مصالح سبک استفاده شده است و در برابر زلزله مقاومت بالایی دارند.
کانکس کارگاهی امکان جابه‌جایی دارد و اگر پروژه ساختمانی به پایان رسید شما می‌توانید با کمک جرثقیل، سازه را جابه‌جا کنید.
در این سازه‌ها انرژی از بین نمی‌رود زیرا در آنها از عایق حرارتی خوبی استفاده شده است.
در صورتی خرابی کانکس، شما به‌راحتی و با پرداخت هزینه کمی می‌توانید آن را تعمیر کنید.
برخی از مکان‌ها به دلیل مسیر بدی که دارند نمی‌توان ساختمان‌سازی انجام داد به همین دلیل از کانکس‌های کارگاهی استفاده می‌کنند.


معایب کانکس کارگاهی :


_ تعداد طبقات محدود
_ نداشتن سیستم نظارتی از سوی نظام‌مهندسی
_ عمر محدود

 

برای اطلاع از قیمت کانکس اداری و کارگاهی یا خرید کانکس اداری و کارگاهی  با کارشناسان کانکس کهن در ارتباط باشید :

www.kohanconex.com
02122466030
09128606030

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری