تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

مزایای کانکس کارگاهی:


سرعت در تجهیز : به علت پیش ساخته بودن سرعت تجهیز کارگاه با کانکس بسیار بالاتر بوده بخصوص در فصول سرد سال که عملیات بنایی به کندی پیش می رود.
قابلیت جابجایی : در هنگام پیش برد پروژه ممکن است بارها مجبور به تغییر مکان سازه های موقت و دفاتر مهندسین کارگاه شویم که این کار فقط با استفاده از سازه های پیش ساخته مقدور می باشد.
کاهش هزینه ها : هم سرعت در تجهیز کارگا و هم کاهش هزینه های دسمتز برای ساخت سازه های سنتس و هم قابلیت فروش در اتمام پروژه به عنوان دست دوم باعث می شود استفاده از کانکس کارگاهی از هر لحاظ برای کارفرما یا پیمانکار عمرانی مقرون بصرفه باشد.
جلوگیری از اتلاف انرژی : به علت استفاده از عایق بندی اصولی و استاندارد در جداره های سازه های پیش ساخته تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.
زیبایی و کارآیی : سازه های موقتی که با مصالح بنایی معمولا ساخته می شود فاقد هرگونه تجهیزات و تزئینات بوده که در برخی موارد اصلا در حد استفاده به عنوان دفتر مهندسین پروژه و یا میمانان و ناظرین نبوده در حالی که سازه های پیش ساخته معمولا از زیبایی بسیار زیادی در این مورد برخوردار می باشند.
قابلیت ضد زلزله بودن : همچنین از مزایای استفاده از کانکس کارگاهی مقاومت آن در برابر زلزله و حوادث طبیعی بوده که باعث می گردد پرسنلی که شب ها در محل کارگاه استراحت می کنند در امنیت قرار داشته باشند.

 

موارد استفاده از کانکس کارگاهی :


کانکس کارگاهی به دلیل اقتصادی بودن و کارایی ان در کاربری های مختفل موارد استفاده زیادی دارد. می توان گفت این کانکس در برابر دیگر کانکس ها ارزان است. برای مثال از این کانکس یه عنوان کانکس نگهبانی و یا کانکس سرویس بهداشتی هم استفاده می شود. این نوع کانکس به دو دسته اصلی تقسیم می شود. که یکی از آن ها کانکس کارگاهی سنگین است که مخصوص پروژه های طولانی مدت و دارای کیفیت بالا است و چندین سال می توان از آن استفاده کرد. و دیگری سبک، که مخصوص کارگاه های کوتاه‌ مدت است و در ساخت آن توجه به کاهش قیمت اولویت قرار دارد.

 

به اشتراک گذاری