تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس مدیریتی سازه ای پیش ساخته جهت استقرار بخش مدیریتی یک شرکت یا مجموعه کاری می باشد که هم به لحاظ ظاهر و هم از لحاظ امکانات دارای ویژگی های خاص و متفاوتی نسبت به کانکس های معمولی و کارگاهی می باشد.از جمله این تفاوت ها لوکس بودن فضای داخلی و تجهیزات آن و همچنین دارا بودن بخش هایی نظیر میز منشی ، فضای انتظار، اتاق جلسات و آبدارخانه جهت پذیرایی ار مراجعین بوده که بتواند پاسخگوی نیاز یک مجموعه از بخش مدیریتی خود باشد.

 

کانکس مدیریتی یکی از انواع کانکس دکوراتیو و شاخص از دیدگاه دقت در طراحی ، کیفیت تولید و امکانات رفاهی است.

از مهمترین ویژگی های آن امکان تعبیه امکانات رفاهی ویژه از جمله سیستم سرمایشی و گرمایشی در کانکس است.

کیفیت بالای این محصولات و همچنین عایق بندی ویژه، آنها را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه ، مدیران اجرایی و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است .

کانکس مدیریتی

 


مشخصات کانکس مدیریتی:


برای یک دفتر کار و یا فضایی برای مدیر یک مجموعه می بایست اتاق ها و بخش های متعددی از جمله فضای منشی و انتظار، اتاق بایگانی اسناد، اتاق جلسه و آبدارخانه، لابی ورودی و در نهایت اتاق مدیر مجموعه را در نظر گرفت که این بخش ها جز الزامات نبوده و هر مجموعه بنا به نیاز خود می تواند یک کانکس مدیریتی یا یک یا چند بخش از قسمت هایی که نام برده شد را تهیه کند

کانکس مدیریتی و کاربرد های آن :

این نوع کانکس ها مانند یک کارگاه متحرک می باشد که امکان استــقــرار مهندسـان ، تـکنسـیـن هــا و کــارگران ، در محـل پـروژه هـای عمــرانـی ، سـاخـتـمـانـی ، نـفـتـی و مـحـیــط های کـاری را فراهم میکند .در ضمن به عنوان دفتر هم از این نوع کانکس می توان استفاده نمود و اتاق های مدیریتی کانکس مدیریتی را می توان بسیار جذاب طراحی کرد.

کانکس کهن مفتخر است سال ها تجربه در طراحی و ساخت انواع کانکس را در اختیار شما بگذارد.

 

کانکس|کانکس مدیریتی|خریدکانکس مدیرتی|فروش کانکس مدیریتی

 

 

کانکس مدیریتی اداری :

کانکس مدیریتی اداری جهت استفاده و اسکان پرسنل اداری و مهندسی مورد بهره برداری قرار گرفته و با پوشش های مناسبی از جمله P.V.C طرح چوب مورد تقاضا بوده که بسیار زیبا و قابل شستشو می باشند.

کانکس مدیریتی اداری دارای فضایی مناسب جهت اسکان پرسنل اداری شرکت بوده و از مصالح مرغوب تری نسبت به کانکس کارگری استفاده می شود.

کانکس های اداری را میتوان بصورت کمپ های اداری ، کمپ های کارگاهی و کمپ های مسکونی هم طراحی و تولید کرد .

کانکس مدیریتی

 

 

کانکس مدیریتی و نوع ساخت آن :

کانکس مدیریتی و انواع آن در پروژه های بزرگ که نیازمند به استقرار ثابت کارشناسان و مهندسان است ، بهترین پیشنهاد برای صرفه جویی در زمان و هزینه است .

در این نوع کانکس باید در نظر داشت به دلیل مدیریتی بودن آن از دیگر کانکس ها دارای تمایز باشد و در ساخت این نوع کانکس باید از بهترین متریال استفاده شود ، حتی با توجه به سفارش این نوع کانکس میتوان سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و .... را در آن تعبیه کرد.


کهن کانکس با داشتن سابقه ی بالا و اجرای عالی و کیفیت رضایت بخش در ساخت انواع کانکس و کانکس های دفتری و مدیریتی در خدمت شما عزیزان می باشد . با ما تماس بگیرید و از مشاوره بهره مند شوید .