تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

جهت ورود به گالری کانکس مدیریتی کلیک نمایید

 

تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

کانکس مدیریتی سازه ای پیش ساخته جهت استقرار بخش مدیریتی یک شرکت یا مجموعه کاری می باشد که هم به لحاظ ظاهر و هم از لحاظ امکانات دارای ویژگی های خاص و متفاوتی نسبت به کانکس های معمولی و کارگاهی می باشد.از جمله این تفاوت ها لوکس بودن فضای داخلی و تجهیزات آن و همچنین دارا بودن بخش هایی نظیر میز منشی ، فضای انتظار، اتاق جلسات و آبدارخانه جهت پذیرایی ار مراجعین بوده که بتواند پاسخگوی نیاز یک مجموعه از بخش مدیریتی خود باشد.

 

کانکس مدیریتی یکی از انواع کانکس دکوراتیو و شاخص از دیدگاه دقت در طراحی ، کیفیت تولید و امکانات رفاهی است.

از مهمترین ویژگی های آن امکان تعبیه امکانات رفاهی ویژه از جمله سیستم سرمایشی و گرمایشی در کانکس است.

کیفیت بالای این محصولات و همچنین عایق بندی ویژه، آنها را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه ، مدیران اجرایی و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است .

کانکس مدیریتی

 


مشخصات کانکس مدیریتی:


برای یک دفتر کار و یا فضایی برای مدیر یک مجموعه می بایست اتاق ها و بخش های متعددی از جمله فضای منشی و انتظار، اتاق بایگانی اسناد، اتاق جلسه و آبدارخانه، لابی ورودی و در نهایت اتاق مدیر مجموعه را در نظر گرفت که این بخش ها جز الزامات نبوده و هر مجموعه بنا به نیاز خود می تواند یک کانکس مدیریتی یا یک یا چند بخش از قسمت هایی که نام برده شد را تهیه کند

کانکس مدیریتی و کاربرد های آن :

این نوع کانکس ها مانند یک کارگاه متحرک می باشد که امکان استــقــرار مهندسـان ، تـکنسـیـن هــا و کــارگران ، در محـل پـروژه هـای عمــرانـی ، سـاخـتـمـانـی ، نـفـتـی و مـحـیــط های کـاری را فراهم میکند .در ضمن به عنوان دفتر هم از این نوع کانکس می توان استفاده نمود و اتاق های مدیریتی کانکس مدیریتی را می توان بسیار جذاب طراحی کرد.

کانکس کهن مفتخر است سال ها تجربه در طراحی و ساخت انواع کانکس را در اختیار شما بگذارد.

 

کانکس|کانکس مدیریتی|خریدکانکس مدیرتی|فروش کانکس مدیریتی

 

 

کانکس مدیریتی اداری :

کانکس مدیریتی اداری جهت استفاده و اسکان پرسنل اداری و مهندسی مورد بهره برداری قرار گرفته و با پوشش های مناسبی از جمله P.V.C طرح چوب مورد تقاضا بوده که بسیار زیبا و قابل شستشو می باشند.

کانکس مدیریتی اداری دارای فضایی مناسب جهت اسکان پرسنل اداری شرکت بوده و از مصالح مرغوب تری نسبت به کانکس کارگری استفاده می شود.

کانکس های اداری را میتوان بصورت کمپ های اداری ، کمپ های کارگاهی و کمپ های مسکونی هم طراحی و تولید کرد .

کانکس مدیریتی

 

 

کانکس مدیریتی و نوع ساخت آن :

کانکس مدیریتی و انواع آن در پروژه های بزرگ که نیازمند به استقرار ثابت کارشناسان و مهندسان است ، بهترین پیشنهاد برای صرفه جویی در زمان و هزینه است .

در این نوع کانکس باید در نظر داشت به دلیل مدیریتی بودن آن از دیگر کانکس ها دارای تمایز باشد و در ساخت این نوع کانکس باید از بهترین متریال استفاده شود ، حتی با توجه به سفارش این نوع کانکس میتوان سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و .... را در آن تعبیه کرد.


کهن کانکس با داشتن سابقه ی بالا و اجرای عالی و کیفیت رضایت بخش در ساخت انواع کانکس و کانکس های دفتری و مدیریتی در خدمت شما عزیزان می باشد . با ما تماس بگیرید و از مشاوره بهره مند شوید .

استقرار کانکس مدیریتی-کارگاهی به ابعاد 12 در 3:

کانکس مدیریتی

 


استقرار کانکس ها به ابعاد 12 در 3 - در سه طبقه با امکان ساخت سازه با استقامت بالا و دسترسی بهتر به پروژه در کمترین فضا یکی از خدمات شرکت کانکس کهن می باشد.
مجموعه کانکس کهن با وجود مشاوران حرفه ای و توانمند در عرصه ساختمان و کانکس آماده خدمت رسانی هستند؛ از این رو با توجه به عکس مشخصات مربوطه به شرح زیر برای دسترسی عموم میباشد:
شاسی تیرآهن 16 - استراکچر پروفیل های 40*40 و40*80 - پوشش بدنه و سقف ورق گالوانیزه 0/4 - عایق بندی پلی استایرن نسوز با دانسیته 40 - دیوار پوش pvc سفید - تخته کف mdf میل16 - سه پنجره upvc دوجدار مجهز به گاز آرگون - درب فاساد .

با کاربری طبقه 3 مدیریتی دارای سرویس بهداشتی و آبدارخانه ؛ طبقه 2 مهندسی دارای دو اتاق و سرویس بهداشتی مجزا ؛ طبقه 1 اداری وکارگری سه اتاقه

_________________________________

مشخصات کلی کانکس مدیریتی
دور کلاف کانکس از تیر آهن استفاده می شود و این موضوع به ابعاد سازه بستگی دارد برای مثال در یک سازه پیش ساخته 21 متری از تیرآهن 14 استفاده می شود.
در نمای کانکس می توان از متریال های مختلف با سلیقه مشتری استفاده کرد. اصولا نمای کانکس مدیریتی به صورت خاص طراحی می شود که قابل تمایز نسبت به کانکس های دیگر است برای مثال از ساندویچ پانل دکوراتیو با طرح آجری می توان استفاده کرد.
نمای داخل این نوع سازه ها هم دارای متریال لوکس می باشد. دیزاین داخلی اصولا با بودجه و سلیقه ی مشتری همخوانی دارد برای مثال می توان از کناف و کاغذ دیواری استفاده نمود.
برق کشی این نوع کانکس به صورت ساختمانی انجام می شود و میتوان از چراغ های سقفی smd  در داخل کانکس استفاده کرد. همچنین جهت زیبایی بصری بیرون کانکس می توان در سایه بان بیرون کانکس روشنایی هالوژن استفاده نمود.
عایق کاری های کانکس به خوبی و با بهترین عایق آماده می گردد و از پشم شیشه و پشم سنگ جهت عایق گرما و سرما استفاده می شود. در کف کانکس از سرامیک های اسلب و 60 در 60 همراه با قرنیز استفاده می گردد.
مسئله امنیت در کانکس های مدیریتی بسیار مهم است و در این جهت از درب های ضد سرقت چند قفله و پنجره هاب دو جداره upvc  همراه با حفاظ استفاده می شود.
لازم به ذکر است این نوع کانکس در سایز و اندازه و نقشه ی شما قابل طراحی ، تولید و اجرا می باشد

 

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030