تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

مشاهده گالری کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه

 

به جهت ضرورت استفاده از سرویس های بهداشتی در اعم پروژه ها از جمله پروژهای عمرانی، ساختمانی، تاسیساتی و غیره … کانکس سرویس بهداشتی درابعاد مختلف و بنا به نیاز  و موارد مصارف آن در مدل های مختلف تک چشمه – دوچشمه – سه چشمه – چهار چشمه و به بالا ساخته می شود

 

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه

 

کانکس سرویس بهداشتی چیست؟

کانکس سرويس بهداشتي ٤ چشمه بدون راهرو به ابعاد ١/٣ در ٤/٤ متر - شامل ٢ چشمه حمام و دو چشمه توالت با روشويي طبق سفارش مشتري - آبگرمكن نصب شده و لوله كشي داخلي سرد و گرم - كف چشمه ها از فايبر سراميك

 

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه

 

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

 

 _________________________________________________

 

کانکس سرویس بهداشتی اعم از تک چشمه و چند چشمه از محصولاتی هستند که امروزه نیاز به آن با توجه به اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی

مردم تقریبا در هر مکانی که افراد حضور دارند احساس می شود.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه|کانکس |کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه|کانکس سرویس بهداشتی|خرید کانکس سرویس بهداشتی|فروش کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی و سرویس های حمام بصورت تک چشمه و یا چند چشمه راهرودار با تجهیزات اعم از آبگرمکن

و غیره توسط نیرو های کارآمد در شرکت کانکس کهن با بهره برداری از پرسنل مجرب با متریال کیفیت بالا در پارک ها و مسیرهای

زیارتی ، سیاحتی و رستوران باغ ها و در پروژه های عمرانی تولید و عرضه می گردد.

لطفا برای مشاهده گالری کانکس سرویس بهداشتی کلیک کنید.

_______________________________________

سرویس بهداشتی :

کف سرویس شامل کف یک تکه به صورت قالبی از جنس فایبر گلاس سرامیک شده جهت آبندی کامل که میتوان هم توالت ایرانی و یا فرنگی باشد همراه روشویی درجه یک ایرانی همراه لوله کشی سرد و گرم با لوله PVC درجه یک و نصب شیرآلات اهرمی درجه یک ایرانی استاندارد و نصب متعلقات از نوع آیینه و جای مایع جای حوله جای دستمال کاغذی و ...

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی

 

کانکس سرویس بهداشتی
واحد شمارش سرویس بهداشتی کابین یا چشمه می باشد که تعداد آن ها وابسته به نیاز مشتری و سفارش آن می تواند متغیر باشد. این کانکس ها در سه مدل تک چشمه، دو یا چند چشمه و کانکس سرویس بهداشتی با حمام تولید می شوند. کانکس سرویس بهداشتی را می توان هم بصورت راهرو دار و هم به صورت مجزا تولید کرد. در کانکس های مجزا داخل هر کابین روشویی، کلید برق و هواکش به صورت جداگانه وجود دارد ولی در کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار مقابل کانکس سرویس بهداشتی می توان یک راه روگذاشته و بخش روشویی ها را در آن قسمت اضافه کرد که این کار باعث بزرگتر شدن کانکس و افزایش قیمت آن می شود. در کانکس های سرویس بهداشتی قابلیت اجرای دوش، توالت فرنگی یا ایرانی و روشویی وجود دارد. جنس کانکس های سرویس بهداشتی باید به گونه ای باشد که رطوبت از دیوار های داخلی، دیوار های خارجی، سقف و کف عبور نکند هم چنین کف آن در برابر فشار های فیزیکی مقاومت بالایی داشته باشد .


انواع توالت پیش‌ساخته بر اساس قابلیت حمل :


گرچه کانکس های سرویس بهداشتی به دو دسته پرتابل (قابل حمل) و غیرپرتابل (غیرقابل حمل) دسته‌بندی می‌شوند، اما واقعیت این است که تقریباً همه آن‌ها را می‌توان جابه جا کرد. تفاوت اصلی این دو نوع کانکس در سهولت جابه جایی آن‌هاست.
کانکس‌های پرتابل معمولاً با هدف جابه جایی زیاد ساخته می‌شوند و بیشتر برای استفاده‌های موقت در مواقع خاص نگهداری می‌شوند. این کانکس‌ها به کانکس چرخدار هم معروف هستند. برای جابه جایی این کانکس‌ها کافی است کانکس را با یک وسیله کشنده منتقل کنیم، اما برای نقل و انتقال کانکس‌های غیرپرتابل نیاز به جرثقیل و کفی است تا  کانکس را از جای فعلی برداشته و با تریلی یا کامیون کفی به جای جدید منتقل کنند.


مزایای کانکس سرویس بهداشتی:


شاید برای شما هم این پرسش پیش بیاید که چرا به جای هزینه کردن برای ساخت و خرید یک کانکس سرویس بهداشتی، با استفاده از مصالح در دسترس یک سرویس بهداشتی جمع و جور نسازیم. در ادامه مزایای این نوع کانکس را به شما خواهیم گفت تا مطمئن شوید که یک توالت پیش ساخته به مراتب گزینه بهتری است.
- سرعت بالای ساخت
ساخت سرویس بهداشتی به‌صورت کانکس بسیار ساده‌تر و سریع‌تر از ساخت یک سرویس بهداشتی سنتی است. از این رو در مواردی که سرعت عامل مهمی در تصمیم‌گیری‌هاست قطعاً نوع پیش‌ساخته مناسب‌تر خواهد بود.
- جابه جایی آسان
کانکس‌های پیش‌ساخته در دو نوع پرتابل و ثابت ساخته می‌شوند. هر دو نوع کانکس سرویس بهداشتی را می‌توان با استفاده از تریلر جابه جا کرده و به محل مورد نظر انتقال داد.
- قیمت ارزان
توالت پیش‌ساخته نسبت به سرویس بهداشتی معمولی هزینه ساخت پایین‌تری دارد و از نظر اقتصادی به‌صرفه‌تر خواهد بود.
- امکان ساخت سفارشی
کانکس‌های پیش‌ساخته را می‌توان دقیقاً مطابق با نیاز مشتری تولید کرد. به‌طور مثال در صورتی که نیاز به دو سرویس بهداشتی برای آقایان و بانوان در یک کانکس باشد، به سادگی می‌توان نقشه کانکس را به گونه‌ای طراحی کرد که این حالت ایجاد شود.
- امکان ترکیب با حمام‌ پیش‌ساخته
در صورتی که علاوه بر توالت، نیاز به حمام نیز باشد به سادگی می‌توان دوش و مواردی از این دست را در نقشه عملیاتی کانکس سرویس بهداشتی لحاظ کرد تا نیاز مشتری کاملاً برآورده شود.
- امکان استفاده مجدد
فرض کنید که در یک منطقه زلزله‌زده، یک توالت پیش ساخته نصب شده و با اتمام بازسازی دیگر نیازی به آن نیست. در این حالت اگر یک توالت با مصالح ساخته شده باشد، به ناچار باید آن را تخریب کرد. اما یک توالت پیش ساخته به سادگی قابل انتقال به مکانی دیگر و استفاده مجدد است.
کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه
کانکس تک چشمه دارای  یک چشمه توالت یا حمام و یا دارای حمام و توالت مشترک میباشد . در ادامه با برخی از کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه آشنا میشویم .کانکس سرویس کارگاهی  یکی از انواع کانکس های تک چشمه است که در این نوع توالت یا حمام و یا به صورت مشترک تولید میشود که این کانکس بیشتر در پروزهای ساختمانی استفاده میشود و دارای دو نوع سبک و سنگین است .


مشخصات کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه :


شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد 8*8 سانتیمترو اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد 4*4 سانتیمتر ، پوشش خارجی بدنه از ورق گالوانیزه با رنگ استاتیک بضخامت 30% میلیمتر ، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر ، پوشش داخلی دیوارپوش پی وی سی سفید ، کف از نوع فایبر سرامیک ، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز ، دارای لوله کشی آب و سرد و گرم بصورت روکار با لوله های پلیمری ، شیر آلات اهرمی درجه یک ، روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی ، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی یا فرنگی با فلاشتانک

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سنگین:

بخش قبلی بیشتر در خصوص ویژگی های توالت پیش ساخته تک چشمه آن هم از نوع سبک صحبت شد، حال قصد داریم در این قسمت، در خصوص مدل سنگین آن صحبت کنیم:

    شاسی اینگونه از کانکس سرویس بهداشتی در ابعاد ۸*۸ سانتی متری از جنس پروفیل آهنی است.
    اسکلت اینگونه از کانکس سرویس بهداشتی به مانند شاسی از پروفیل آهنی با ضخامت ۲ میلی متر، با طول و عرض ۴ سانتی متر شکل گرفته است.

در کل دو مدل پروفیل به صورت: ۱-ساختمانی و ۲- صنعتی در بازار موجود است.

-مدل پروفیل ساختمانی: از آن دسته پروفیل آهنی است که در بخش ساختمان سازی بکار گرفته می‌شود. این مدل پروفیل هم خود به سه دسته تقسیم می‌شود:

    پروفیل نورد گرم؛ که این گونه از پروفیل آهنی قوطی شکل که تشکیل شده از شمش فولادی است.
    پروفیل نورد سرد؛ این نوع از پروفیل های آهنی از شکل دادن و خم کردن صفحات فولادی به دست می‌‌آید. این پروفیل ها مناسب کارهای ساختمانی سبک می‌باشند.
    پروفیل مرکب؛ این پروفیل آهنی از بهم وصل شدن تعدادی پروفیل سرد و گرم به وجود می‌آید.

-مدل  پروفیل صنعتی: این نوع از روش ساخت پروفیل آهنی، بیشتر در بخش نظامی و صنعت خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

    پوشش بخش خارجی از نوع ورق های گالوانیزه می‌باشد، که مهمترین عایق آن از جنس پلی استایرن با ضخامتی در حدود ۴ سانتی متر است.
    پوشش بخش داخلی از نوع پی وی سی(PVC) است.
    جنس کف این سازه هم به مانند کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه نوع سبک به شکل سرامیک فایبر است.

و در ادامه می‌توان امکاناتی از جمله، سیم کشی برق، لوله کشی آب، نصب فیوز مینیاتوری، کلید – پریز، فلاش تانک و سایر تجهیزات در صورت نیاز در کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه سنگین فراهم نمود.

 

کانکس سرویس بهداشتی|کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه|کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه|کانکس|سرویس بهداشتی
مشخصات کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه:


شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد80*80 سانتیمترو اسکلت از پروفیل های آهنی در ابعاد 40*40 سنگین به ضخامت 2 میلیمتر، پوشش خارجی بدنه از ورق گالوانیزه با رنگ استاتیک بضخامت 50% میلیمتر ، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر ، پوشش داخلی دیوارپوش پی وی سی روکش دار ، کف از نوع فایبر سرامیک یا سرامیک، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز ، دارای لوله کشی آب و سرد و گرم بصورت روکار با لوله های پلیمری ، شیر آلات اهرمی درجه یک ، روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی ، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی یا فرنگی با فلاشتانک

وجود فن تهویه در کانکس سرویس بهداشتی
کانکس توالت از جمله مکان هایی است که نیازمند وجود فن تهویه می‌باشد. گاهی مواقع به سبب نبود شرایط تعویض هوای طبیعی، و نیز از طرفی به جهت کمبود وجود درب و پنجره ها، آن طور که باید و شاید تعویض هوای طبیعی به خوبی صورت نمی‌گیرد. امروزه با روی کار آمدن فن های تهویه به خوبی می‌توان تعویض هوای مکانیکی به همراه تعویض هوای طبیعی در داخل فضای کانکس توالت را به شکل مطلوب انجام داد. در کل چند مدل فن تهویه داریم که به دو مورد آن در ذیل اشاره می‌کنیم:
۱-فن دمنده
این فن به نحوی کار می‌کند که برای تعویض هوا، هوای بیرون را به داخل سازه مورد نظر می‌کشاند و این نکته را هم خاطرنشان سازیم که این وسیله بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۲- فن هواکش

در این نوع فن هواکش که به عبارتی به فن تخلیه در بازار تجارت شناخته می‌شود، عمده‌ترین کاربری آن در فن هواکش سرویس های بهداشتی می‌باشد که از آن در توالت پیش ساخته هم بسیار استفاده می‌شود.
لوله کشی روکار:
امروزه اجرایی نمودن تأسیسات آب گرم و سرد به کمک لوله کشی روکار (توسط لوله های پلیمر) در داخل هر کانکس میسر شده است.
کف سازه کانکس توالت:

در کل کف کانکس سرویس بهداشتی بنابر کاربری، شرایط آب و هوایی منطقه و قیمتی که در نظر دارید به چند شیوه ساخته می‌شود، از جمله:
۱-کف از نوع ورق و جنس سرامیک و  چینی ایجاد گشته است.
۲- در نوع دیگری کف از سرامیک و رزینی پوشانده است.
۳- در حالت سوم، کف به صورت یکپارچه آن هم به شکل قالبی از نوع استیل نگیر پوشیده می‌شود.
نکاتی مهم در مورد کانکس سرویس بهداشتی که در حین ساخت بایستی بدان توجه نمود:
    داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت: به جهت آنکه بخش های مختلفی از کف، سقف، دیواره توالت پیش ساخته به طور مستقیم در تماس با آب هستند، از اینرو بایستی در انتخاب مصالح و روش ساخت دقت بیشتری نمود.
    داشتن استحکام و دوام  بالا در طی مدتی که این کانکس سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، نقش بسیاری در افزایش طول عمر سازه شما دارد.

 

کانکس سرویس بهداشتی|کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه|کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه|کانکس|سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای باغ

در بسیاری از موارد یک کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای مستقر نمودن در خارج ویلا و درون باغ بخصوص باغ های بزرگ مناسب است که برای این منظور معمولا از نوع های طرح دار که ظاهری کلبه ای شکل دارند استفاده می شود. این محصول بخصوص در شهر های شمالی برای شستن ماسه های ساحلی قبل از ورود به داخل ویلا کاربرد دارد.

مشخصات کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای باغ
شاسی از پروفیل های آهنی در ابعاد 80*80 استراکچر از پروفیل های آهنی در ابعاد 40*40 سنگین بضخامت 2 میلیمتر، پوشش خارجی بدنه از ورق گالوانیزه با رنگ استاتیک طرح سایدینگ و سقف طرح سفال ، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر ، پوشش داخلی دیوارپوش پی وی سی روکش دار ، کف از نوع فایبر سرامیک یا سرامیک، دارای سیستم برق کشی بصورت روکار با داکت و فیوز مینیاتوری به همراه کلید و پریز های مورد نیاز ، دارای لوله کشی بصورت روکار با لوله های پلیمری ، شیر آلات اهرمی درجه یک ، روشویی و آینه به همراه مخزن مایع دستشویی ، فن تهویه هوا و سرویس از نوع ایرانی یا فرنگی با فلاشتانک

کانکس توالت تک چشمه – باغ :

در صورتی که شما باغ شخصی بزرگی دارید و قصد دارید توالت پیش ساخته از نوع تک چشمه برای آن آماده سازید، مطلع باشید که می‌‌توانید از مدل کانکس سرویس بهداشتی برای آن استفاده کنید. به همین خاطر کانکس پیش ساخته شما باید به گونه‌ای طراحی شود که با محیط اطراف همچون باغ همخوانی داشته باشد. از اینرو طراحان کانکس کهن می‌‌توانند به جهت فضای مورد نظر آن کانتین سرویس بهداشتی را به شکل یک کلبه در باغ ایجاد نمایند.

در ادامه برای معرفی کانکس سرویس بهداشتی به صورت مختصر، به بیان برخی از مشخصه های فنی این نوع از سازه پیش ساخته اشاره می‌نماییم:

    شاسی کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه برای آنکه در باغ مورد استفاده قرار گیرد، جنس پروفیل آهنی را می‌توان با طول و عرض ۸ سانتی متر بدان در نظر گرفت.
    اسکلت این نوع از کانکس سرویس بهداشتی از جنس پروفیل آهنی با طول و عرض ۴ سانتی متر است.
    برای طراحی بخش دیواره داخلی این گونه از توالت پیش ساخته در محوطه باغ می‌توان از پی وی سی(PVC) روکش دار بهره برد. این ورق ها در اصل بدون نقش و نگار خاصی می‌باشند، که با اضافه شدن روکش ها بدان در طرح و رنگ های متفاوت، جلوه و زیبایی خاصی به داخل کانکس می‌دهد. این روکش ها را به دو مدل مات و های گلاس در بازار می‌توان یافت.
    برای پوشش خارجی این سازه همانند کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه های سبک – سنگین، از ورق های گالوانیزه استفاده نمود که اصلی ترین عایق آن حاوی پلی استایرن( پلاستوفوم) است. این عایق سرد دارای ضخامت های متفاوتی است، منتها برای ساخت این توالت پیش ساخته برای باغ خود می‌توانید از ضخامت ۴ سانتی متری استفاده نمایید.این نکته را هم در نظر داشته باشید، این عایق حرارتی(یونولیت) که در سقف و کف به کار برده می‌شود، به جهت داشتن مقاومت فشاری، مناسب ترین چگالی که می‌توان بر آن درنظر گرفت در حدود۲۰  تا ۲۵ است.
    در این مرحله می‌رسیم به قسمت کف این نوع از سازه پیش ساخته که به طبع در این بخش هم می‌توان از فایبر سرامیک استفاده نمود. از سویی مهم ترین ویژگی این عنصر، ضد آب بودن آن است.
    نصب پنجره به طول و عرض ۴۰ سانتی متر در هر واحد از کانکس پیش ساخته مورد نظر می‌باشد.
    بقیه امکانات و ملزومات کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه از جمله، سیستم برق روکار، روشنایی، پریز و فیوز مینیاتوری، فن تهویه، همچنین لوله کشی روکار با لوله های پلیمری و … را هم می‌توان برای تجهیز کردن آن استفاده نمود. در ابتدای صحبت ها هم گفته شد، که در کل کانکس سرویس بهداشتی را می‌توان بر حسب نیاز در کنار جانمایی توالت ایرانی و فرنگی، بخش حمام را هم بدان اضافه نمود.

کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه :


در برخی موارد که تعداد استفاده کنندگان از سرویس بهداشتی بالا بوده و نیاز به چشمه های بیشتر از یکی باشد معمولا از این سازه استفاده می شود. این کار باعث هم کاهش هزینه ها نسبت به تهیه چند سازه تک چشمه بصورت مجزا شده و هم باعث می شود تمامی تاسیسات مربوط به لوله کشی و فاضلاب در یکجا متمرکز گردد که کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری را نیز در پی دارد.این سازه ها از کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه ، چهار چشمه تا 10 و 12 چشمه قابل اجرا می باشد و در دو نوع راهرو دار و بدونه راهرو موجود است.

 

کانکس سرویس بهداشتی|کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه|کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه|کانکس|سرویس بهداشتی

مشخصات فنی عمومی کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه:


۱- شاسی کف کانکس از IPE نمره ۱۸۰ بصورت اسکی یا دور کلاف با تیر ریزی داخلی جهت استحکام کف بصورت عرضی .
۲- استراکچر اصلی کانکس از پروفیلهای فولادی سنگین با ضخامت mil 2 -40×۴۰ و ۸۰×۴۰ ERW .
۳- کلیه اتصالات استراکچر از نوع جوش های ممتد و سربالا با الکترود آما با اجرای ضد زنگ زینکرومات با ضخامت ۴۰ میکرون.
۴- تعبیه هوک بلتهای بسیار قوی از ورق mil 10 جهت جابجایی و بارگیری کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه .
۵- پوشش خارجی بدنه و سقف کانکس از ورق های الکترواستاتیک با ضخامت ۵/.پیش رنگ و نمای خارجی سقف کانکس ۴ متری از ورق سینوسی با پالانی جهت آبندی کامل سقف.
۶- اجرای سیستم ورق کوبی بدنه و سقف از پیچ های سرمته ایی فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
۷- عایق دیواره و سقف کانکس بصورت تلفیقی از پلی رول و پلی استایرین cm 4 با دانسیته مجاز و کند سوز عایق برودتی و حرارتی.
۸- اجرای تسمه کوبی با تمسه نمره ۲ در قسمت اتصال ورق های بدنه بصورت over lab جهت آبنندی کامل بدنه کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه.
۹- پوشش داخلی کانکس از تخته mil 18 ضد آب با مارک فارلین پلکس بهمراه پوشش نهایی از سرامیک درجه یک بهمراه ملات ماسه و سیمان.
۱۰- پوشش داخلی بدنه و سقف کانکس از دیوارپوشهای درجه یک PVC از نوع سفید طرح دار.
۱۱- درب ورودی و پنجره ها از نوع آلومینیومی الکترو استاتیک با یراق آلات درجه یک و شیشه های رنگی بهمراه توری پشه گیر و آبندی کامل با استفاده از چسب سیلیکون.
۱۲- نصب جعبه کمک های اولیه و سنسور دود و آتش بصورت آپشن .
۱۳- اجرای رنگ آمیزی بدنه با رنگ روغنی مرغوب صنعتی سریع و خشک.
۱۴- سیستم روشنایی از مهتابی دوقلو با مارک هیوا.
۱۵- اجرای وایرنگ از سیم و کابلهای ۵/۲ ،۴ و۶ در داکتهای مخصوص هدایت سیم از نوع داکت نمره ۳ با مارک دودمان.
۱۶- نصب کلید و پریز از نوع دلند درجه یک ، کلید مینیاتوری A 32.
۱۷- اجرای سرویس بهداشتی با کف سرامیک، بهمراه روشویی با پایه، جای حوله و صابون، با لوله کشی سرد و گرم با شیر آلات درجه یک اهرمی قهرمان، فلاش تانک، فن ۱۷×۱۷، آبگرمکن، دریچه ۳۰×۳۰ بنا به درخواست خریدار.

 

 

 

>> جهت مشاهده ادامه تصاویر سرویس بهداشتی کلیک کنید << 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

دفتر مرکزی: 021-22466030

شماره همراه مدیر فروش: 09128606030

 

موضوعات مرتبط :

کانکس اداری  |  قیمت کانکس  |  کانکس مدیریتی  |  کانکس نگهبانی  

کانکس فروشگاهی  |  کانکس ساندویچ پنل  |  کانکس دست دوم