تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

مهمترین مزایای کانکس سایدینگ :


مقاوم در برابر حوادث غیر مترقبه :


در سالهای اخیر با توجه به بروز رخدادهای طبیعی چون سیل و زلزله حتی آتش سوزی نگرانی بیشتری را برای مردم ایجاد کرده است. همین اتفاقات سبب می‌شود افراد به دنبال فضای مسقف و بناهایی باشند که در برابر حوادث غیر قابل پیش بینی چون سیل، زلزله، آتش سوزی مقاومت بالایی داشته باشد.

ادامه مطلب

مشخصات و ویژگی‌های کانکس سایدینگ :


مشخصات فنی سازه: در ساخت سازه سنگین از شاسی تیرآهن دور کلاف نمره 16 بهره گرفته می‌شود. اسکلت این سازه هم پروفیل آهنی با ضخامت 2 میلیمتر است. در کانکس سایدینگ سبک از اسکلت پروفیل آهنی دور کلاف با نمره 14 استفاده می‌شود. در دیواره‌های این سازه از ورق‌های سایدینگ استفاده می‌شود و زیبایی آن را دوچندان می‌کند.

ادامه مطلب

کانکس سایدینگ چیست؟


حتما تا کنون کانکس های طرح کلبه ای را دیده اید که از لحاظ ظاهری نمایی شبیه به کلبه دارند. سقف آنها طرح سفال و بدنه آنها دارای خط های افقی می باشد. دلیل نامگذاری کانکس سایدینگ بخاطر نوع ورق های بدنه خارجی آن که بصورت افقی است و اینکه کنار یکدیگر قرار می گیرند، می باشد و به این نوع ورق بدنه ورق سایدینگ می گویند

ادامه مطلب

خصوصات یک کانکس نگهبانی :


بطور کل کانکسی که برای نظارت و نگهبانی در محلی قرار می گیرد باید دارای جداره شیشه ای رو به سمت محدوده اصلی یا اگر در میانه محوطه قرار دارد ، یک دید 360 درجه ای داشته باشد. البته می توان با استفاده از دوربین های مداربسته و سیستم مانیتورینگ نیز به این امر یاری رساند.از این رو در یک تعریف کلی باید گفت که کانکس نگهبانی تشکیل شده از یک کیوسک در ابعاد کوچکی که دارای پنجره های بزرگ و شفافی است که شخص داخل آن وظیفه نگهبانی از محدوده خاصی یا کنترل بر رفت و آمد یک مجموعه را عهده دار می گردد.

ادامه مطلب

مزایای استفاده از کانکس نگهبانی :


برای ایجاد و ساخت کانکس نگهبانی دو روش کلی وجود دارد که یکی به روش سنتی و با مصالح بنایی بوده که می توان کانکس نگهبانی را ساخته و استفاده نمود و دیگری استفاده از کانکس می باشد.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس نگهبانی :


کانکس نگهبانی در پروژه های عمرانی، شرکت ها یا ارگان های دولتی، معابر عمومی و مکان هایی که نیاز به مراقبت، کنترل ورود و خروج و حراست دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مواردی که پروژه ها نیمه تمام بوده و نیاز به مکانی جهت حفاظت از مصالح و یا سرپناهی برای نیروهای انسانی باشد، بهترین گزینه کانکسهای از پیش ساخته نگهبانی ست که در زمانی کوتاه نصب شده و مقرون به صرفه نیز می باشند.

ادامه مطلب

انواع کانکس نگهبانی :


کانکس نگهبانی ساده سنگین :


اگر به دنبال یک کانکس نگهبانی مقاوم با قیمت مناسب هستید که سالیان سال آن را مورد استفاده قرار دهید پیشنهاد ما به شما این محصول بوده ، اگر چه دارای ظاهری ساده اما استراکچر و کیفیت مصالح بکار رفته در آب بسیار بالا بوده که طول عمر سازه را تضمین می نماید

ادامه مطلب

کانکس نگهبانی چیست ؟


کانکس نگهبانی کانکسی است با انواع نما و طرح برای حراست , دیدبانی و نگهبانی بخشی از یک سیستم و سازمان مورد استفاده قرار می گیرد . کانکس نگهبانی طوری طراحی می شود که فرد نگهبان وقتی در کانکس نگهبانی مستقر می شود به راحتی بتواند به تمام اطراف تسلط داشته باشد . تا بتواند به راحتی حراست و نگهبانی خود را انجام دهد .

ادامه مطلب

تفاوت کانکس های ویلایی با ویلاهای سنتی :


مهمترین تفاوت این است که کانکس های ویلایی قابلیت جا به جایی دارند ولی ویلاهای سنتی این قابلیت را ندارند.
کانکس های ویلایی سریع تر از ویلای سنتی ساخته می شوند و با توجه به میل و سلیقه مشتری کانکس ویلایی ساخته میشوند.
ویلای سنتی به طور معمول یک تا دو سال زملن میبرد تا ساخته شوند و شما هزینه اضافه زیادی صرف نگهبان کارگر مصالح ساختمانی و هزینه های دیگر خواهید کرد. در صورتی که کانکس های ویلایی بین بیست روز تا دو ماه طول میکشد تا ساخته شوند و این اتفاق از هزینه های اضافی جلوگیری میکند.

ادامه مطلب

مزایای کانکس ویلایی :


_ ساخت سازه در مدت‌زمان کوتاه و کم‌شدن هزینه‌های ساخت
_ مقاومت بالا در برابر زلزله به دلیل استفاده از مصالح سبک
کانکس لوکس ویلایی قابلیت جابه‌جایی دارد و اگر شما از محل خود خسته شده‌اید می‌توانید خانه خود را تغییر دهید.
_ این سازه‌ها عایق حرارتی مناسبی دارند و انرژی شما از بین نمی‌رود.
_ امکان بازسازی راحت و کم‌هزینه

ادامه مطلب