تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کاربرد کانکس فروشگاهی و نگهبانی :

 
ادامه مطلب

انواع کانکس نگهبانی و کانکس فروشگاهی

ادامه مطلب

کانکس نگهبانی و کانکس فروشگاهی

 
ادامه مطلب

کانکس مسکونی :


کانکس مسکونی تمام انواع کانکس های ویلایی و خانه های پیش ساخته را شامل میشود و مهمترین ویژگی کانکس های مسکونی

ادامه مطلب

کانکس سرویس بهداشتی :


کانکس سرویس بهداشتی و سرویس های حمام به صورت تک چشمه و یا چند چشمه و یا چند چشمه راهرودار با تجهیزات اعم از آبگرمکن و غیره توسط نیروهای کارآمد در شرکت فراکهن سازه پایدار در انواع گالوانیزه،سایدینگ،کامپوزیت و ساندویچ پانل در پارک ها و مسیرهای زیارتی،سیاحتی،رستوران باغ ها و در پروژه های عمرانی تولید و عرضه میگردد. امکاناتی از قبیل روشویی،آینه،جامایع،جا حوله ای،لوله کشی سرد و گرم،هواکش و.... استفاده میگردد....

ادامه مطلب

کانکس مخابراتی :


به طور معمول ساخت کانکس های مخابراتی به صورت کیوسک کوچک در ابعاد۲×۲ و ۲/۵×۳ متر به صورت روتین از جنس ساندویچ پانل بوده و رنگ آن نیز معمولا سفید و یا خاکستری می باشد.حتی میتوان با توجه به درخواست خریدار رنگ کانکس را تغییر داد.
کانکس مخابراتی از پر استفاده ترین انواع کانکس ها می باشد که با بهترین کیفیت و امنیت و قیمتی مناسب توسط تیم حرفه ای کانکس کهن ساخته می شود.

ادامه مطلب

کانکس فروشگاهی :


نوع دیگری از کانکس پیش ساخته می باشد که متقاضیان آن به منظور عرضه خدمات از این کیوسک ها استفاده میکنند.
کاربری کانکس فروشگاهی: علاوه بر قالب مغازه برای شغل هایی همچون :روزنامه فروشی،اغذیه فروشی،فست فود،بوفه و... در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

ادامه مطلب

مزایای کانکس :


۱) صرفه جویی در زمان ساخت :


تمام فرآیندهای زمان‌بر ساخت‌وسازهای سنتی نظیر کندن پی، بتن‌ریزی، آرماتوربندی و غیره در ساخت کانکس حذف می‌شوند. همین موضوع باعث افزایش چشمگیر سرعت ساخت این سازه‌ها شده است.


۲) کاهش هزینه ساخت :


اگر قصد دارید در هزینه‌های ساخت بنای موردنظرتان صرفه‌جویی کنید، سازه‌های پیش‌ساخته گزینه ایده‌آلی هستند. این سازه‌ها قادرند تا فضای موردنیازتان را با کمترین هزینه فراهم کنند. از طرفی به دلیل کاهش زمان ساخت‌وساز، بازگشت سرمایه شما نیز سریع‌تر از ساخت‌وسازهای قدیمی است.

۳) مقاوم در برابر زلزله :


انواع کانکس باکیفیت و استاندارد، با قطعات پیش‌ساخته و تایل‌های بزرگ، یکپارچه و سبک تولید می‌شوند. این موضوع باعث شده تا مقاومت آن‌ها در برابر زلزله نیز افزایش پیدا کند. نکته مهم دیگر این است که در صورت تخریب کانکس براثر زلزله، آوار آن به‌صورت یکپارچه و سبک خواهد بود و باعث آسیب شدید نمی‌شود.

ادامه مطلب

معایب کانکس :

 

۱) نبود نظارت کافی بر مراحل ساخت :


در کنار شرکت‌های معتبری که در حوزه طراحی و تولید کانکس فعالیت دارند، بعضی واحدهای تولیدی فاقد استانداردهای لازم در ساخت این سازه‌ها هستند. استفاده از مصالح و آلیاژهای بی‌کیفیت، عدم طراحی اصولی، عدم استفاده از نیروی متخصص و مواردی ازاین‌دست، باعث کاهش هزینه‌های ساخت می‌شوند. قیمت پایین باعث فریب خوردن افراد می‌شود و ممکن است این محصولات بی‌کیفیت را بخرند. کانکس موردنیازتان را از شرکت‌ها و کارگاه‌های باسابقه و معتبر تهیه کنید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس چیست ؟

 

اگر چه در ابتدای امر کانکس ها دارای کاربرد محدودی بوده و فقط یا به عنوان کیوسک و دکه و یا به عنوان سازه های اسکان موقت برای کارگران ساختمانی استفاده می شد اما به مرور زمان و با پیشرفت این صنعت تقریبا می توان گفت امروزه هر نوع بنایی با هر نوع کاربری را می توان با استفاده از انواع کانکس ساخت

ادامه مطلب