تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

 

مشخصات کانکس سایدینگ :


شاسی کانکس سایدینگ از تیرآهن نمره 16 بصورت دورکلاف بوده و اسکلت آن شامل پروفیل های آهنی با ضخامت 2 میلیمتر می باشد. کف از نوع تخته ضد آب چند لایه با ضخامت 16 میلیمتر و پوشش نهایی کف با کفپوش های مشمع طرح پارکت می باشد.سه عدد پنجره در ابعاد 1.5 * 90 سانتیمتر دوجداره و یک درب از نوع آلومینیوم پیش رنگ شده سفید بازشو های کانکس سایدینگ را تشکیل می دهند.

 

 

 

ادامه مطلب

 

 

 

 

انواع کانکس سایدینگ :


این نوع سازه از دو جهت به انواع مختلف تقسیم می شود. یکی نوع کاربری آن و دیگری مقاومت مصالح بکار رفته در ساخت سازه. درباره کاربری که می تواند ویلایی یا سرایداری و یا حتی نگهبانی و کارگاهی باشد که در جای خود مورد برسی قرار خواهیم داد اما از جهت نوع مصالح بکار رفته و مقاومت آنها از دو اصطلاح کانکس سایدینگ سبک برای سازه هایی که از مصالح سبک تر و با مقاومت کمتر ساخته شده و برای نوع دیگر نام کانکس سایدینگ سنگین که با مصالح مقاومتر و با دوام تری ساخته شده و طبیعتا رنج قیمتی بالاتری دارد را بکار برده ایم.

 

 

 

ادامه مطلب

مهمترین مزایای کانکس سایدینگ :


مقاوم در برابر حوادث غیر مترقبه :


در سالهای اخیر با توجه به بروز رخدادهای طبیعی چون سیل و زلزله حتی آتش سوزی نگرانی بیشتری را برای مردم ایجاد کرده است. همین اتفاقات سبب می‌شود افراد به دنبال فضای مسقف و بناهایی باشند که در برابر حوادث غیر قابل پیش بینی چون سیل، زلزله، آتش سوزی مقاومت بالایی داشته باشد.

ادامه مطلب

مشخصات و ویژگی‌های کانکس سایدینگ :


مشخصات فنی سازه: در ساخت سازه سنگین از شاسی تیرآهن دور کلاف نمره 16 بهره گرفته می‌شود. اسکلت این سازه هم پروفیل آهنی با ضخامت 2 میلیمتر است. در کانکس سایدینگ سبک از اسکلت پروفیل آهنی دور کلاف با نمره 14 استفاده می‌شود. در دیواره‌های این سازه از ورق‌های سایدینگ استفاده می‌شود و زیبایی آن را دوچندان می‌کند.

ادامه مطلب

کانکس سایدینگ چیست؟


حتما تا کنون کانکس های طرح کلبه ای را دیده اید که از لحاظ ظاهری نمایی شبیه به کلبه دارند. سقف آنها طرح سفال و بدنه آنها دارای خط های افقی می باشد. دلیل نامگذاری کانکس سایدینگ بخاطر نوع ورق های بدنه خارجی آن که بصورت افقی است و اینکه کنار یکدیگر قرار می گیرند، می باشد و به این نوع ورق بدنه ورق سایدینگ می گویند

ادامه مطلب

خصوصات یک کانکس نگهبانی :


بطور کل کانکسی که برای نظارت و نگهبانی در محلی قرار می گیرد باید دارای جداره شیشه ای رو به سمت محدوده اصلی یا اگر در میانه محوطه قرار دارد ، یک دید 360 درجه ای داشته باشد. البته می توان با استفاده از دوربین های مداربسته و سیستم مانیتورینگ نیز به این امر یاری رساند.از این رو در یک تعریف کلی باید گفت که کانکس نگهبانی تشکیل شده از یک کیوسک در ابعاد کوچکی که دارای پنجره های بزرگ و شفافی است که شخص داخل آن وظیفه نگهبانی از محدوده خاصی یا کنترل بر رفت و آمد یک مجموعه را عهده دار می گردد.

ادامه مطلب

مزایای استفاده از کانکس نگهبانی :


برای ایجاد و ساخت کانکس نگهبانی دو روش کلی وجود دارد که یکی به روش سنتی و با مصالح بنایی بوده که می توان کانکس نگهبانی را ساخته و استفاده نمود و دیگری استفاده از کانکس می باشد.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس نگهبانی :


کانکس نگهبانی در پروژه های عمرانی، شرکت ها یا ارگان های دولتی، معابر عمومی و مکان هایی که نیاز به مراقبت، کنترل ورود و خروج و حراست دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مواردی که پروژه ها نیمه تمام بوده و نیاز به مکانی جهت حفاظت از مصالح و یا سرپناهی برای نیروهای انسانی باشد، بهترین گزینه کانکسهای از پیش ساخته نگهبانی ست که در زمانی کوتاه نصب شده و مقرون به صرفه نیز می باشند.

ادامه مطلب

انواع کانکس نگهبانی :


کانکس نگهبانی ساده سنگین :


اگر به دنبال یک کانکس نگهبانی مقاوم با قیمت مناسب هستید که سالیان سال آن را مورد استفاده قرار دهید پیشنهاد ما به شما این محصول بوده ، اگر چه دارای ظاهری ساده اما استراکچر و کیفیت مصالح بکار رفته در آب بسیار بالا بوده که طول عمر سازه را تضمین می نماید

ادامه مطلب

کانکس نگهبانی چیست ؟


کانکس نگهبانی کانکسی است با انواع نما و طرح برای حراست , دیدبانی و نگهبانی بخشی از یک سیستم و سازمان مورد استفاده قرار می گیرد . کانکس نگهبانی طوری طراحی می شود که فرد نگهبان وقتی در کانکس نگهبانی مستقر می شود به راحتی بتواند به تمام اطراف تسلط داشته باشد . تا بتواند به راحتی حراست و نگهبانی خود را انجام دهد .

ادامه مطلب