تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

 

 

ویژگی های کانکس نگهبانی :


داشتن دید مناسب :


یکی از مهمترین ویژگی کانکس نگهبانی که در حین تهیه و ساخت می‌توان به آن توجه نمود، موضوع اشراف کامل داشتن فرد نگهبان نه تنها به مسئله ورود و خروج افراد است، بلکه می‌بایست به ماشین هایی که در آن محیط تردد می‌کنند هم نظارت کامل داشته باشد.

 

 

 

 

ادامه مطلب

کانکس نگهبانی چیست؟


برای اینکه توصیف مختصر از کانکس نگهبانی برای شما مخاطبین عزیز داشته باشیم، بایستی گفت این سازه بیشتر برای حفاظت و کنترل ورود و خروج افراد و ماشین ها برای یک مکان خاص انجام می‌گیرد. 

ادامه مطلب

کاربری و مزیت کانکس آبدارخانه :


آبدارخانه های موجود در این نوع سازه ها به صورت های مختلف و با امکانات متفاوتی می تواند باشد. بطور مثال هم میتوان فضایی کاملا تفکیک شده با پارتیشن را برای این منظور در نظر گرفت که در آن یک میز نهارخوری و امکاناتی این چنین را تعبیه نمود. که خب دارای مزیت های خوبی می باشد و مانع از پیچیدن بوی غذا در فضای اداری و دیدن پرسنل هنگام صرف غذا می گردد.

ادامه مطلب

مزایای کانکس اداری :


مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی : از آنجا که این سازه ها فاقد مصالح ساختمانی و سنتی هستند، بسیار کم هزینه تر از یک سازه ساختمانی میباشند. این کانکس ها را میتوان بعد از اتمام کار اجاره داد و یا بفروش رساند .

ادامه مطلب

 

 

 

انواع کانکس اداری :


کانکس اداری سالنی:


این کانکس شامل یک سالن بدون امکانات رفاهی نظیر آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی است. این کانکس در ابعاد مختلف تولید میشود اما رایج ترین آن ها سالن 12متری است.

 

 

 

ادامه مطلب

انتخاب کانکس نگهبانی و محل استقرار آن :


گروه صنعتی کانکس کهن بهترین کانکس نگهبانی از نظر طراحی و ساخت را داراست. اما چگونه می توانید بفهمید که کدام کانکس نگهبانی برای پروژه، دفتر کار، ساختمان، باغ و ویلای شما بهترین است؟ پیشنهاد می کنیم در انتخاب کانکس نگهبانی خود دقت کنید. طراحی کانکس نگهبانی باید تا حد امکان بهینه باشد و باید نیازهای پرسنل امنیتی کانکس نگهبانی شما را پشتیبانی کند.

ادامه مطلب

کانکس مطبوعاتی و انواع آن :


همه ما دکه های روزنامه فروشی قدیمی را به خاطر داریم که در مکان های عمومی روزنامه و مجلات را در بالا و پایین دکه قرار می‌دادند تا تصاویر جذاب آنها مخاطبان مختلف را به سمت دکه روزنامه جذب کند و همینطور که ساعتها تعداد زیادی در مقابل دکه روزنامه مشغول خواندن جلد مجله ها و صفحه اول روزنامه ها می‌شدند یکنفر از آن میان یکی را بخرد و برود و امروزه این دکه های روزنامه به کیوسک ها یا کانکس های زیبا و با امکانات بیشتری تبدیل شده اند که گاها تنقلات، لوازم تحریر، اسباب بازی های کوچک برای کودکان را نیز به فروش می رسانند.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس دست دوم


کانکس دست دوم برای موارد زیر بسیار پرکاربرد است:


۱. اتمام پروژه و تعطیلی کارگاه
۲. نیاز موقت چند ماهه
۳.کمبود بودجه کافی برای خرید کانکس نو

ادامه مطلب

گروه صنعتی کانکس کهن بهترین کانکس ویلایی از نظر طراحی و ساخت را داراست

ادامه مطلب

گروه صنعتی کانکس کهن بهترین کانکس نگهبانی از نظر طراحی و ساخت را داراست

ادامه مطلب