تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

تفاوت کانکس ساندویچ پنل و معمولی :


کانکس ساندویچ پنل بعلت تزریق مواد پلی یورتان بین دو ورق گالوانیزه عایق سرما و گرما و صدا است ولی در کانکس معمولی از یونولیت استفاده می شود که پلی یورتان بسیار مقاوم تر از یونولیت می باشد .

ادامه مطلب

کانکس ساندویچ پنل و کاربردهای آن :


کانکس ساندویچ پنل به علت عایق بودن در برابر سرما و گرما بسیار پرطرفدار است.
کانکس ساندویچ پنل از ورق های ساندویچ پنل با جنس ها و ضخامت های مختلف ساخته می شود.

ادامه مطلب

انواع کانکس چرخدار :


در مورد انواع مختلف کانکس چرخدار و اینکه تنوع زیاد آن به چه دلیل میباشد می بایست نگاهی به انواع کاربردهای یک کانکس چرخدار بیندازیم. این سازه های قابل حمل در رشته های کاری مختلفی کاربرد داشته و برای اینکه هر سازه مطابق با نوع نیاز طراحی و تولید شود تا جوابگوی تمامی نیازهای مصرف کننده باشد نوع های مختلفی از آن ساخته شده است که در ادامه به برسی مهمترین آنها خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

نحوه جابجایی کانکس چرخدار :


اتصال کانکس چرخدار به خودروی کشنده از طریق یک مالبند که در قسمت عرضی آن برای این منظور تعبیه شده است صورت میگیرد و محور جلویی دارای قابلیت فرمان پذیری میباشد که در هنگام گردش خودروی کشنده در سر پیچ ها این محور نیز به گردش در می آید.

ادامه مطلب

کانکس چرخدار چیست؟


کانکس چرخ دار همان طور که از نامش پیداست، یک سازه پیش ساخته می باشد که دارای چرخ و محور است و قابلیت جابجایی، سکونت و حمل و نقل افراد و تجهیزات را فراهم می کند. 

ادامه مطلب

تفاوت‌ کانتینر با کانکس :


کانتینر و کانکس تقریبا روش ساخت مشابهی دارند ولی از طرفی دو چیز کاملا متفاوت هستند. به دلیل اینکه این دو سازه اغلب به جای هم اشتباه گرفته می ‌شوند لازم دانستیم در این بخش به شرح تفاوت این دو بپردازیم. 

ادامه مطلب

انواع کانتینر :


کانتینر در انواع مختلفی تولید می ‌شود که هر نوع برای یک کاربرد خاص مورد استفاده قرار می ‌گیرد. اما باید به این نکته دقت شود که تمامی اصول استاندارد بین ‌المللی نظیر اندازه، وزن، وزن قابل تحمل توسط کانتینر، نحوه ساخت، نوع آلیاژهای مورد استفاده، تعداد درب ‌ها، روش محکم کردن درب ‌ها و غیره می ‌بایست رعایت شود.

ادامه مطلب

 

 

 

کانتینر چیست؟


کانتینر محفظه‌ی فلزی، مستحکم و امنی است که دارای شکل و ابعاد استانداری می‌باشد. این محفظه، برای جابجایی کالا‌های مختلف، بدون نیاز به تخلیه و بارگیری مجدد در بین مسیر، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 

ادامه مطلب

برای سفارش یک کانکس حفاظ دار باید به موارد زیر دقت داشته باشید :


_عایق بودن در برابر الکتریسیته ساکن
_عایق بودن برای جلوگیری از اتش سوزی احتمالی

ادامه مطلب

 

 

 

امکانات کانکس مدیریتی :


کانکس مدیریتی می بایست دارای فضایی برای قرار دادن میز منشی و فضای انتظار برای مراجعه کنندگان باشد تا زمانی که هم زمان چند نفر قصد ملاقات با مدیر را دارند بتوانند در این فضای انتظار مدتی را صبر کرده تا شرایط ملاقات فراهم شود.

 

 

 

ادامه مطلب