تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

مزایا  کانکس نگهبانی:


_ قابلیت جابجایی
_ نمای زیبا و شکیل
_ نصب در یک روز
_ قابلیت ترمیم و بازسازی ساده
_ تنوع زیاد در رنگبندی و طرح
_ تنوع در قیمت و ابعاد
_ استحکام و ضد زلزله بودن
_ صرفه اقتصادی

ادامه مطلب

 

 

 

ویژگی های کانکس نگهبانی:

_ دید کامل به تمام جهات
_ داشتن ابعاد مناسب کانکس که بدون تداخل با بقیه پرسنل باشد
_ داشتن مشخصات فنی و مقاومت سازی از لحاظ بدنه
_ استفاده از رنگ ها و طرح های مناسب و زیبا

 

 

 

ادامه مطلب

انواع کانکس نگهبانی:


کانکس نگهبانی کارگاهی سبک :


از این کانکس ها در کارگاه های ساختمانی و پروژه های عمرانی استفاده می شود که برای کنترل ماشین آلات و مصالح به داخل استفاده شده و نگهبان در آن مستقر است. از نظر قیمت، پایین ترین هزینه را در بین کانکس های نگهبانی دارد و مصالح سبکی برای ساخت آن استفاده شده است. معمولا این کارگاه ها پس از مدتی به پایان رسیده و هزینه سنگین برای ساخت کانکس هایی با مصالح خیلی خوب به صرفه نیست. نمای این کانکس ها بسیار ساده و سبک است.

 

کانکس نگهبانی سنگین :


از نظر ظاهری شبیه به کانکس نگهبانی کارگاهی سبک است اما برای استفاده در مدت زمانی طولانی تر طراحی میشوند. برای ساخت این کانکس ها از آهن آلات سنگین و مصالح مقاوم استفاده می شود به همین دلیل کانکس نگهبانی سنگین نام دارد. در کارگاه و کارخانه های دائمی که عمر سازه برایشان مهم است از این سازه استفاده می شود.

 

کانکس نگهبانی ساندویچ پانل :


در مناطق خیلی سرد یا خیلی گرم یکنواخت نگه داشتن هوای داخل کانکس بسیار مهم است. بنابراین باید از مصالحی استفاده شود که اتلاف انرژی را به حداقل برساند. برای این مناطق استفاده از کانکس ساندویچ پانل بهترین گزینه است. زیرا شبیه به یخچال بوده و از فوم پلی یورتان در جداره های آن استفاده می شود. نمای این سازه بسیار ساده است اما در مقابل از مقاومت خوبی برخوردار است و برای اقلیم های سخت بهترین گزینه است. برای بهتر شدن نمای آن میتوان از چوب یا مصالح دیگر استفاده کرد.

ادامه مطلب

 

 

 

ویژگی های کانکس نگهبانی :


داشتن دید مناسب :


یکی از مهمترین ویژگی کانکس نگهبانی که در حین تهیه و ساخت می‌توان به آن توجه نمود، موضوع اشراف کامل داشتن فرد نگهبان نه تنها به مسئله ورود و خروج افراد است، بلکه می‌بایست به ماشین هایی که در آن محیط تردد می‌کنند هم نظارت کامل داشته باشد.


تعیین محل :


برای ساخت کانکس نگهبانی با توجه به مشخصاتی که کاربر در نظر دارد، می‌توان آن را مهیا نمود و سپس برای نصب درست کانکس اقدام کرد. این موضوع از اهمیت بالایی در کنار سایر ویژگی های ساخت کانکس نگهبانی برخوردار می‌باشد، زیرا از یک سو فرد یا افرادی که برای کار نگهبانی انتخاب شدند بایستی تسلط خوبی بر اوضاع داشته باشند و از سوی دیگری خللی در عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه به وجو نیاید.

 

تدابیر امنیتی :


برای اینکه کانکس نگهبانی پیش ساخته از امنیت لازم برخوردار باشد، می‌بایست سازه مورد بحث مجهز به دوربین مدار بسته، آژیر خطر و سایر امکانات امنیتی برای تسریع روند حراست – حفاظت باشد.

 

 

 

ادامه مطلب

 

 

 

کانکس نگهبانی چیست ؟


کانکس نگهبانی نوعی اتاقک و سازه پیش ساخته است که در ابعاد مختلف ساخته می شود. کانکس نگهبانی به منظور استقرار و استراحت افراد ساخته می شود. این کانکسها در مجتمع های کارگاهی ، مسکونی و کارخانه ای کاربرد زیادی دارند. بسته به تعداد پرسنل نگهبانی می توان سایز این کانکس ها را تغییر داد. همچنین می توان همانند سوییت کوچک امکانات اتاق ، آبدارخانه و سرویس بهداشتی را بدان اضافه کرد. شرکت کهن کانکس برای تولید کانکس نگهبانی، استاندارد تعریف شده ای را دارد. با اینحال ما بر اساس سفارش مشتری می توانیم کانکس  دلخواه شما را بسازیم.

 

 

 

ادامه مطلب

 

 

 

 

امکانات کانکس چند قلو :


_ ساخت مهندسی و نصب مدرن
_ سهولت در حمل و نقل و جا به جایی
_ استفاده در کمپ های اداری
_ تجهیز سیستم آشپزخانه با کابینت و لوله کشی و فاضلاب
_ تجهیز درب و پنجره ها با حفاظ
_ امکان سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک و مجزا
_ سیستم گرمایش از کف و عایق بندی فوق العاده
_ قابلیت استفاده از هر کانکس به صورت جداگانه و اتصال دوباره
_ قابلیت اجرای پارتیشن در قسمت داخلی جهت اتاق بندی
_ سیستم روشنایی به صورت جداگانه در هر کانکس که قابلیت اتصال به یکدیگر را نیز دارند
_ قابلیت استفاده به عنوان مدارس پیش ساخته و کمپ های اداری پیش ساخته
_ سیستم ضد رطوبت در استراکچر کانکس با استفاده از ضد زنگ زینگرومات
_ تجهیز به سیستم پانل های خورشیدی و بهینه سازی در مصرف برق

 

 

 

 

ادامه مطلب

 

 

 

مشخصات فنی کانکس چند قلو :


1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 16 یا 18 بصورت اسکی دور کلاف.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (ورق گالوانیزه –ساندویچ پانل پلی یورتان)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشدار)

 

 

 

ادامه مطلب

کاربرد کانکس چندقلو :


_ زمانی که ابعاد کانکس درخواستی بزرگتر از ابعاد کانکس های استاندارد باشد.
_ استفاده در مکان های صعب العبوری که امکان حمل و نقل به محل اسکان کانکس میسر نمیباشد.
_ استفاده از کانکس چند قلو در بیابان ها و معادن به عنوان کمپ اداری پیش ساخته با قابلیت جا به جایی مداوم.
_ استفاده در باغ ها و منازل مسکونی به عنوان کانکس دو قلو ویلایی.
_ استفاده در مناطقی با آب و هوایی خاص و شرایط ویژه که قابلیت ساخت و ساز سنتی در آنها وجود ندارد.
_ استفاده در پشت بام منازل به صورت چند قلو با قابلیت جا به جایی و نصب دوباره.

ادامه مطلب

کانکس چند قلو :


کانکس چند قلو یکی دیگر از تولیدات گروه صنعتی کهن کانکس است. نوعی سازه پیش ساخته است، که با امکانات بیشتر و در ابعاد بزرگتر ساخته میشود. این کانکس چون در ابعاد بزرگتر ساخته میشود. در کارگاه ساخت و ساز کانکس آن را تولید و آماده میکنند. و در محل مورد نظر مونتاژ میشود. اگر به دنبال یک محل بزرگ با امکانات برای استراحت هستید از کانکس چند قلو ما دیدن کنید. و از ساخت و ساز سنتی فاصله بگیرید. کانکس چند قلو بهترین انتخاب برای زمانی هستند، که نیاز به چند کانکس دارید. و از نظر هزینه قادر به خرید چند کانکس نیستید. از این کانکس ها معمولا برای کاربری های اداری یا ویلایی استفاده میشود. که در ابعاد مختلف ساخته میشوند. قابلیت جا به جایی مجدد و مونتاژ این کانکس ها باعث کاهش هزینه ها خصوصا در کانکس اداری شده است. و همین امر این کانکس ها را به محصولاتی پرطرفدار تبدیل کرده است.

ادامه مطلب

طراحی کانکس ویلایی :


ساخت کانکس ویلایی بر خلاف سایر کانکس های معمولی پیچیدگی های خاص خود را دارد. قبل از ساخت ، بایستی نقشه ویلای پیش ساخته آماده شود. بر اساس طرحی که مدنظر کارفرماست تمامی محاسبات فنی و مهندسی آن انجام می شود. به عنوان مثال شاسی و پروفیل و اتصالات اسکلت فلزی انتخاب شده برای دو کانکس با ابعاد ۴۰ متری و ۱۰۰ متری بسیار متفاوت است. در طراحی کانکس ویلایی علاوه بر محاسبات فنی و مهندسی دقیق ، نقشه فضای کانکس نیز طراحی می شود تا موقعیت و ابعاد هر بخش از کانکس مشخص شود. در بخش طراحی نمای داخلی ، نمای بیرونی ، سقف ، رنگ بندی و … کاملا مشخص می شود. پس از اتمام طراحی کارفرما یک نمای کلی از کار رو پیش رو دارد که بایستی اجرا شود.

ادامه مطلب