تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

امکانات داخل کانکس‌ مسکونی :


سرویس بهداشتی و حمام :


انواع کانکس‌های مسکونی مانند کانکس‌های ویلایی یا باغی باید دارای سرویس بهداشتی باشند. در کانکس‌هایی که ابعاد به درخواست مشتری کوچک است، معمولا حمام و سرویس بهداشتی به صورت مشترک ساخته می‌شوند. اما در کانکس‌های ویلایی بزرگ حمام و سرویس بهداشتی را به صورت جدا از یک دیگر می‌سازند.

ادامه مطلب

انواع کانکس مسکونی :


کانکس‌های نگهبانی یا سرایداری :


یکی دیگر از انواع کانکس‌های مسکونی، کانکس‌هایی هستند که با هدف سرایداری یا نگهبانی ساخته می‌شوند. این کانکس‌ها از نظر امکانات در سطح پایین‌تری نسبت به کانکس‌های ویلایی قرار می‌گیرند. 

ادامه مطلب

کانکس مسکونی چیست؟


کانکس‌های مسکونی سازه‌های پیش ساخته‌ای هستند که با هدف اسکان موقت ساخته شده و در مکان‌های مختلفی قرار می‌گیرند. کانکس مسکونی می‌تواند فلزی، بتنی یا چوبی باشد.

ادامه مطلب

کانکس فروشگاهی دست دوم :


شاید یکی از راهکار های منطقی برای کاهش ریسک راه اندازی یک کسب و کار تجاری در کانکس مغازه ای این است که یک سازه و کانکس دست دوم خریداری کنیم. این مورد بارها از ما پرسیده می شود که آیا خرید سازه کار کرده در این مورد مناسب هست یا خیر و یا اینکه از کجا کانکس فروشگاهی دست دوم خریداری کنیم.

ادامه مطلب

 

 

 

امکانات کانکس فروشگاهی :


همواره امکانات ویژه و خاصی در کانکس فروشگاهی وجود دارد که در سازه های معمولی تعبیه نمی شود چرا که نیاز به آن ندارند که از مهمترین آنها می توان به وجود کرکره های برقی جهت افزایش امنیت در این سازه ها ، نصب سایه بان جهت ایجاد سایه در قسمت بالای پنجره ها و سیستم نورپردازی جهت دیده شدن بهتر محصولات برای مشتریان اشاره کرد

 

 

 

ادامه مطلب

مزایای کانکس فروشگاهی :


استفاده از کانکس فروشگاهی مزایای مختلفی داشته که همیشه باعث گردیده تا نمونه های مختلفی از آن طراحی و تولید شود که مهمترین آنها اشتغال زایی و ایجاد درآمد بوده آنهم از منابعی که بجز استفاده از دکه مغازه ای هیچ راکار دیگری وجود نداشته و علاوه بر آن در صورت عدم برآورده کردن انتظارات صاحبان کسب و کار یا بوجود آمدن مشکلاتی نظیر تداخل در امر عبور و مرور افراد این امکان برای آنها وجود دارد که مغازه خود را در کمتر از چند ساعت جابجا نموده و در محل جدید فعالیت خود را شروع کند بدون اینکه نیاز به چیدمان و دکوراسیون جدید و دیگر پیش زمینه های شروع فعالیت داشته باشند، چیزی که در مغازه یا واحد های تجاری میسر نیست.

ادامه مطلب

ویژگی‌های کانکس فروشگاهی :


ابعاد کانکس فروشگاهی :


در ساخت سازه پیش ساخته از نوع از کانکس فروشگاهی محدودیتی برای اندازه آن وجود ندارد. گاهی به سبب بزرگی ابعاد کانکس فروشگاهی به مانند فروشگاه های فصلی و …، متریال ها و ابزار مورد نیاز به محل برده و آنجا سازه تولید می‌شود. بدین صورت که قطعات را به صورت مجزا به محلی که قرار است در آن فعالیت خود را آغاز کنید برده و آنجا کارشناسان اجرایی قطعات کانکس فروشگاهی را مونتاژ می‌کنند.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس فروشگاهی :


البته تمامی کانکس های فروشگاهی عملکردی شبیه به یک سوپرمارکت نداشته و بسیاری از آنها امروزه به فروش محصولات تخصصی تر پرداخته و همین امر موجب ایجاد تنوع در این کیوسک ها چه از نظر ابعاد و چه امکانات و حتی رنگ بندی های مختلف گردیده.

ادامه مطلب

انواع کانکس فروشگاهی :


کانکس فروشگاهی سیار :


کسب و کارهایی که هر روز نیاز به جابجایی دارند اغلب از این نوع سازه ها استفاده می کنند.

این نوع از کانکس ها با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارند، با چرخ هایی که در 4 گوشه آن ها نصب میشود و با کمک اهرم های تعبیه شده در درونشان میتوانند حرکت کنند و به راحتی جابجا شوند،کانکس های فروشگاهی سیار نسبت به سایر کاربرد بیشتری دارند

ادامه مطلب

کانکس فروشگاهی چیست؟


کانکس فروشگاهی یا همان کیوسک و دکه های فروشگاهی نوعی از کانکس بوده که معمولا مثل یک سوپرمارکت کوچک در محیط های شهری عمل کرده و اقلام مورد نیاز شهروندان را تامین و در اختیاز آنها قرار می دهد.

ادامه مطلب