تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس (Conex) یک سازه پیش‌ساخته کاربردی است که از آلیاژها و متریال گوناگونی برای ساخت آن استفاده می‌شود. این سازه‌ها را در کشورهای گوناگون با اسامی دیگری نظیر کیوسک (Kiosk) و شلتر (Shelter) نیز می‌شناسند و در ایران‌ هم گاهی از این اسامی استفاده می‌شود. 

ادامه مطلب

 

قیمت کانکس کارگاهی :

 

قیمت کانکس کارگاهی هم در وهله اول به عواملی مانند انواع کانکس پیش ساخته به ابعاد، نوع متریال و مصالح ساختمانی استفاده شده و دسته آخر هم به نوع کاربری بستگی دارد.

در نظر داشته ب

ادامه مطلب

 

 

 

 

کانکس کارگاهی دست دوم :


در برخی موارد با اتمام عملیات عمرانی و یا ساختمانی سازه هایی که در ابتدا برای تجهیز کارگاه تهیه شده بود باید به محل دیگر منتقل و یا به عنوان دست دوم بفروش برسند.برخی از خریداران نیز برای کاهش هزینه های اولیه در همان ابتدا به دنبال کانکس کارگاهی دست دوم می روند که این روند باعث بوجود آمدن بازار خرید و فروش کانکس دست دوم در بین خریداران و مصرف کنندگان سازه های پیش ساخته شده است.

 

 

 

ادامه مطلب

مزایای کانکس کارگاهی :


در گذشته و قبل از رواج استفاده از کانکس کارگاهی در پروژه های ساختمانی ، معمولا سازه هایی را بصورت موقت و با استفاده از مصالح بنایی که اکثرا مصالح استخراج شده از تخریب بنای قبلی بود برای دفاتر و اسکان دادن نیرو ها ایجاد می کردند که دارای مشکلات زیادی از جمله نا امنی به دلیل غیر اصولی و سطحی ساختن آنها ، غیر بهداشتی بودن فضای داخلی به دلیل عدم نازکاری تمیز ، صرف زمان و هزینه زیاد جهت ساخت و همچنین صرف هزینه و زمان برای تخریب و انتقال نخاله های آن می بود و همچنین نمی توانستیم آنها را جابجا کنیم .

ادامه مطلب

مزایا کانکس اداری :


_ زمان ساخت و قیمت کانکس اداری بسیار کمتر است.
_ این سازه‌ها در برابر زلزله بسیار مقاوم هستند زیرا مصالح سبکی در آنها استفاده شده است.
_ امکان جابه‌جایی وجود دارد، اگر محل شرکت شما تغییر کند با استفاده از جرثقیل و تریلی می‌توانید کانکس را جابه‌جا کنید.
_ عایق حرارتی مناسبی در این سازه‌ها به‌کاررفته است و مانع ازبین‌رفتن انرژی می‌شود.
_ بازسازی و تعمیرات با هزینه کمتری انجام می‌شود.
_ تنوع بالا در انتخاب ظاهر کانکس اداری

ادامه مطلب

 

انواع کانکس اداری :


کانکس اداری در مکان‌های زیادی استفاده می‌شود و هرکدام از آنها امکانات ویژه خود را نیاز دارند. ممکن است استفاده شما از کانکس فقط یک اتاق کار ساده باشد، شاید هم یک اتاق مخصوص جلسات مهم و بزرگ نیاز دارید. امکانات و نوع دکور به‌کاررفته در هر دوی این دو کانکس اداری متفاوت است. کانکس اداری به‌طورکلی به دودسته تقسیم می‌شود. شما در ادامه می‌توانید ویژگی‌های هرکدام را بخوانید و نوع کانکس اداری موردنظر خود را انتخاب کنید.

ادامه مطلب

کانکس کارگاهی چیست :

کانکس کارگاهی ساده ترین نوع کیوسک های پیش ساخته محسوب می شود که کاربرد آن نیز در فضا های ساخت و توسعه ، راهسازی و کارگاه های ساختمانی بوده و برای اسکان نیروهای کاری از آن استفاده می شود.در هر کارگاه ساختمانی معمولا چند نمونه یا چند دستگاه کانکس کارگاهی وجود دارد که برخی از آنها برای اتاق کارگران ، برخی دفاتر مهندسین و برخی نیز برای ارائه خدمات مانند آبدارخانه و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

قیمت کانکس ویلایی :


برای ساخت هر بنا یا سازه ای نیاز به تهیه مصالح و متعلقات متفاوتی وجود دارد که در هنگام خرید آنها با نمونه کیفیت ها و قیمت های مختلفی مواجه هستیم. در ساخت کانکس ویلایی نیز به همین ترتیب بوده که با توجه به مشخصات فنی مختلف درجه کیفی های متفاوتی با امکانات و قیمت های مختلفی وجود دارد.به همین دلیل نمی توان قیمت یکسانی را برای تمام نوع های کانکس ویلایی در نظر گرفت از آن گذشته ابعاد نیز در قیمت تاثیر گذار بوده به این ترتیب که معمولا ابعاد بزرگتر دارای قیمت کمتری بر اساس متر مربع نسبت به سازه های کوچکتر می باشند.

ادامه مطلب

کانکس مسکونی دست دوم :


خرید و فروش کانکس های مسکونی دست دوم امروزه بسیار رواج یافته است. کانکس دست دوم یعنی کانکسی که مدتی از زمان تولید آن گذشته باشد و توسط صاحب قبلی مورد استفاده قرار گرفته باشد اما به دلایلی چون تغییر کاربری یا فروش ملک قصد دارند به عنوان کانکس دست دوم آن را به فروش رسانند.

کانکس دست دوم قیمت مناسب تری نسبت به کانکس نو دارد زیرا حدودا 30 تا 40 درصد ارزان تر است. اگر فروشنده کانکس دست دوم هستید میتوانید با شرکت های تولید کننده تماس بگیرید و امکانات و ویژگی و قیمت کانکس خود را اعلام کنید تا در صورت تمایل از کانکس بازدید کنند و آن را از شما بخرند.

ادامه مطلب

انواع مدل های کانکس ویلایی :


در یک تقسیم بندی کلی دونوع اصلی از این سازه ها می تواند وجود داشته باشد:


1. کانکس ویلایی آماده : این نوع سازه بصورت پیش ساخته و آماده برای حمل در کارخانه تولید کننده موجود بوده که شما پس از بازدید می توانید خرید و آن را در کمتر از یک روز به ملک خود انتقال و در محل نصب کنید.این سازه ها حداکثر بصورت یکپارچه دارای ابعاد 40 متر مربع بوده و ابعاد بزرگتر می بایست بصورت دوقلو یا حتی سه و چهار تکه ساخته و سپس در محل به یکدیگر متصل شوند. از مزایای کانکس ویلایی آماده می توان به نصب سریع و قابلیت جابجایی آسان آن اشاره کرد و معایب آن نیز محدودیت در طرح، ابعاد و ارتفاع بوده تا بتوان در جاده ها آن را جابجا نممود.

ادامه مطلب