تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

ویژگی‌های کانکس فروشگاهی :


ابعاد کانکس فروشگاهی :


در ساخت سازه پیش ساخته از نوع از کانکس فروشگاهی محدودیتی برای اندازه آن وجود ندارد. گاهی به سبب بزرگی ابعاد کانکس فروشگاهی به مانند فروشگاه های فصلی و …، متریال ها و ابزار مورد نیاز به محل برده و آنجا سازه تولید می‌شود. بدین صورت که قطعات را به صورت مجزا به محلی که قرار است در آن فعالیت خود را آغاز کنید برده و آنجا کارشناسان اجرایی قطعات کانکس فروشگاهی را مونتاژ می‌کنند.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس فروشگاهی :


البته تمامی کانکس های فروشگاهی عملکردی شبیه به یک سوپرمارکت نداشته و بسیاری از آنها امروزه به فروش محصولات تخصصی تر پرداخته و همین امر موجب ایجاد تنوع در این کیوسک ها چه از نظر ابعاد و چه امکانات و حتی رنگ بندی های مختلف گردیده.

ادامه مطلب

انواع کانکس فروشگاهی :


کانکس فروشگاهی سیار :


کسب و کارهایی که هر روز نیاز به جابجایی دارند اغلب از این نوع سازه ها استفاده می کنند.

این نوع از کانکس ها با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارند، با چرخ هایی که در 4 گوشه آن ها نصب میشود و با کمک اهرم های تعبیه شده در درونشان میتوانند حرکت کنند و به راحتی جابجا شوند،کانکس های فروشگاهی سیار نسبت به سایر کاربرد بیشتری دارند

ادامه مطلب

کانکس فروشگاهی چیست؟


کانکس فروشگاهی یا همان کیوسک و دکه های فروشگاهی نوعی از کانکس بوده که معمولا مثل یک سوپرمارکت کوچک در محیط های شهری عمل کرده و اقلام مورد نیاز شهروندان را تامین و در اختیاز آنها قرار می دهد.

ادامه مطلب

 

 

مشخصات کانکس سایدینگ :


شاسی کانکس سایدینگ از تیرآهن نمره 16 بصورت دورکلاف بوده و اسکلت آن شامل پروفیل های آهنی با ضخامت 2 میلیمتر می باشد. کف از نوع تخته ضد آب چند لایه با ضخامت 16 میلیمتر و پوشش نهایی کف با کفپوش های مشمع طرح پارکت می باشد.سه عدد پنجره در ابعاد 1.5 * 90 سانتیمتر دوجداره و یک درب از نوع آلومینیوم پیش رنگ شده سفید بازشو های کانکس سایدینگ را تشکیل می دهند.

 

 

 

ادامه مطلب

 

انواع کانکس سایدینگ :


این نوع سازه از دو جهت به انواع مختلف تقسیم می شود. یکی نوع کاربری آن و دیگری مقاومت مصالح بکار رفته در ساخت سازه. درباره کاربری که می تواند ویلایی یا سرایداری و یا حتی نگهبانی و کارگاهی باشد که در جای خود مورد برسی قرار خواهیم داد اما از جهت نوع مصالح بکار رفته و مقاومت آنها از دو اصطلاح کانکس سایدینگ سبک برای سازه هایی که از مصالح سبک تر و با مقاومت کمتر ساخته شده و برای نوع دیگر نام کانکس سایدینگ سنگین که با مصالح مقاومتر و با دوام تری ساخته شده و طبیعتا رنج قیمتی بالاتری دارد را بکار برده ایم.

 

 

 

ادامه مطلب

مهمترین مزایای کانکس سایدینگ :


مقاوم در برابر حوادث غیر مترقبه :


در سالهای اخیر با توجه به بروز رخدادهای طبیعی چون سیل و زلزله حتی آتش سوزی نگرانی بیشتری را برای مردم ایجاد کرده است. همین اتفاقات سبب می‌شود افراد به دنبال فضای مسقف و بناهایی باشند که در برابر حوادث غیر قابل پیش بینی چون سیل، زلزله، آتش سوزی مقاومت بالایی داشته باشد.

ادامه مطلب

مشخصات و ویژگی‌های کانکس سایدینگ :


مشخصات فنی سازه: در ساخت سازه سنگین از شاسی تیرآهن دور کلاف نمره 16 بهره گرفته می‌شود. اسکلت این سازه هم پروفیل آهنی با ضخامت 2 میلیمتر است. در کانکس سایدینگ سبک از اسکلت پروفیل آهنی دور کلاف با نمره 14 استفاده می‌شود. در دیواره‌های این سازه از ورق‌های سایدینگ استفاده می‌شود و زیبایی آن را دوچندان می‌کند.

ادامه مطلب

کانکس سایدینگ چیست؟


حتما تا کنون کانکس های طرح کلبه ای را دیده اید که از لحاظ ظاهری نمایی شبیه به کلبه دارند. سقف آنها طرح سفال و بدنه آنها دارای خط های افقی می باشد. دلیل نامگذاری کانکس سایدینگ بخاطر نوع ورق های بدنه خارجی آن که بصورت افقی است و اینکه کنار یکدیگر قرار می گیرند، می باشد و به این نوع ورق بدنه ورق سایدینگ می گویند

ادامه مطلب

خصوصات یک کانکس نگهبانی :


بطور کل کانکسی که برای نظارت و نگهبانی در محلی قرار می گیرد باید دارای جداره شیشه ای رو به سمت محدوده اصلی یا اگر در میانه محوطه قرار دارد ، یک دید 360 درجه ای داشته باشد. البته می توان با استفاده از دوربین های مداربسته و سیستم مانیتورینگ نیز به این امر یاری رساند.از این رو در یک تعریف کلی باید گفت که کانکس نگهبانی تشکیل شده از یک کیوسک در ابعاد کوچکی که دارای پنجره های بزرگ و شفافی است که شخص داخل آن وظیفه نگهبانی از محدوده خاصی یا کنترل بر رفت و آمد یک مجموعه را عهده دار می گردد.

ادامه مطلب