تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

 

مشخصات فنی کانکس چند قلو :


1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 16 یا 18 بصورت اسکی دور کلاف.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (ورق گالوانیزه –ساندویچ پانل پلی یورتان)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشدار)

 

 

 

ادامه مطلب

کاربرد کانکس چندقلو :


_ زمانی که ابعاد کانکس درخواستی بزرگتر از ابعاد کانکس های استاندارد باشد.
_ استفاده در مکان های صعب العبوری که امکان حمل و نقل به محل اسکان کانکس میسر نمیباشد.
_ استفاده از کانکس چند قلو در بیابان ها و معادن به عنوان کمپ اداری پیش ساخته با قابلیت جا به جایی مداوم.
_ استفاده در باغ ها و منازل مسکونی به عنوان کانکس دو قلو ویلایی.
_ استفاده در مناطقی با آب و هوایی خاص و شرایط ویژه که قابلیت ساخت و ساز سنتی در آنها وجود ندارد.
_ استفاده در پشت بام منازل به صورت چند قلو با قابلیت جا به جایی و نصب دوباره.

ادامه مطلب

کانکس چند قلو :


کانکس چند قلو یکی دیگر از تولیدات گروه صنعتی کهن کانکس است. نوعی سازه پیش ساخته است، که با امکانات بیشتر و در ابعاد بزرگتر ساخته میشود. این کانکس چون در ابعاد بزرگتر ساخته میشود. در کارگاه ساخت و ساز کانکس آن را تولید و آماده میکنند. و در محل مورد نظر مونتاژ میشود. اگر به دنبال یک محل بزرگ با امکانات برای استراحت هستید از کانکس چند قلو ما دیدن کنید. و از ساخت و ساز سنتی فاصله بگیرید. کانکس چند قلو بهترین انتخاب برای زمانی هستند، که نیاز به چند کانکس دارید. و از نظر هزینه قادر به خرید چند کانکس نیستید. از این کانکس ها معمولا برای کاربری های اداری یا ویلایی استفاده میشود. که در ابعاد مختلف ساخته میشوند. قابلیت جا به جایی مجدد و مونتاژ این کانکس ها باعث کاهش هزینه ها خصوصا در کانکس اداری شده است. و همین امر این کانکس ها را به محصولاتی پرطرفدار تبدیل کرده است.

ادامه مطلب

طراحی کانکس ویلایی :


ساخت کانکس ویلایی بر خلاف سایر کانکس های معمولی پیچیدگی های خاص خود را دارد. قبل از ساخت ، بایستی نقشه ویلای پیش ساخته آماده شود. بر اساس طرحی که مدنظر کارفرماست تمامی محاسبات فنی و مهندسی آن انجام می شود. به عنوان مثال شاسی و پروفیل و اتصالات اسکلت فلزی انتخاب شده برای دو کانکس با ابعاد ۴۰ متری و ۱۰۰ متری بسیار متفاوت است. در طراحی کانکس ویلایی علاوه بر محاسبات فنی و مهندسی دقیق ، نقشه فضای کانکس نیز طراحی می شود تا موقعیت و ابعاد هر بخش از کانکس مشخص شود. در بخش طراحی نمای داخلی ، نمای بیرونی ، سقف ، رنگ بندی و … کاملا مشخص می شود. پس از اتمام طراحی کارفرما یک نمای کلی از کار رو پیش رو دارد که بایستی اجرا شود.

ادامه مطلب

 

 

 

انواع مدل های کانکس ویلایی :


1. کانکس ویلایی آماده : این نوع سازه بصورت پیش ساخته و آماده برای حمل در کارخانه تولید کننده موجود بوده که شما پس از بازدید می توانید خرید و آن را در کمتر از یک روز به ملک خود انتقال و در محل نصب کنید.این سازه ها حداکثر بصورت یکپارچه دارای ابعاد 40 متر مربع بوده و ابعاد بزرگتر می بایست بصورت دوقلو یا حتی سه و چهار تکه ساخته و سپس در محل به یکدیگر متصل شوند. از مزایای کانکس ویلایی آماده می توان به نصب سریع و قابلیت جابجایی آسان آن اشاره کرد و معایب آن نیز محدودیت در طرح، ابعاد و ارتفاع بوده تا بتوان در جاده ها آن را جابجا نممود.


2. کانکس ویلایی اجرا در محل : در این حالت تمامی مصالح و ادوات مورد نیاز جهت ساخت کانکس ویلایی به ملک شما منتقل و تمامی مراحل اجرای کار در ملک شما انجام می گردد که ممکن است بین 20 تا 45 روز بسته به ابعاد و شرایط کار زمان ببرد. این نوع برای افرادی که ملک آنها شرایط تردد تریلی برای حمل سازه آماده را نداشته یا خواهان ارتفاع بلند تر ، ابعاد بزرگ با پلان و طرح اختصاصی و یا کانکس ویلایی دوبلکس و دوطبقه با بهارخواب و تراس بوده مناسب است.

 

 

 

ادامه مطلب

معایب کانکس ویلایی :


_ کانکس‌ها در تعداد طبقات محدودیت دارند و بیش از ۲ طبقه ساخته نمی‌شوند.
_ این سازه‌ها زیر نظر نظام‌مهندسی نیستند و مهندسین ناظر پروژه‌های کانکس ویلایی از طرف تولیدکنندگان هستند.
_ عمر کانکس بین ۲۵ تا ۳۰ سال است، اما عمر خانه‌های ساختمانی تا ۵۰ سال است.

 

ادامه مطلب

 

 

 

مزایای کانکس ویلایی :


1. سرعت اجرای بالا که باعث کاهش هزینه های ساخت می گردد.
2. به علت استفاده از مصالح سبک، مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله
3. قابلیت جابجایی
4.عایق مناسب حرارتی و حداقل پرت انرژی
5. قابلیت ارتقاع و بازسازی آسان
6. قابلیت اجرا در مناطق صعب العبور
7. قابلیت اجرا در هر فصلی از سال
8. تنوع بسیار بالا در طرح ، پلان، رنگ و امکانات داخلی
9. ایجاد فضایی متفاوت از آپارتمان و خانه که تنوع فضایی ایجاد میکند.

 

 

 

ادامه مطلب

 

 

 

کانکس ویلایی چیست ؟


کانکس ویلایی یک بنای مسکونی به مانند یک خانه بوده و دارای تمامی امکانات مورد نیاز برای سکونت می باشد.در واقع تفاوت اصلی آن با خانه های سنتی در نوع مصالح بکار رفته در ساخت آنها بوده که باعث بوجود آمدن مزایای زیادی از جمله قابلیت جابجایی بنا ، مقاومت بیشتر در برابر زلزله ، تنوع در طراحی و سرعت بالای ساخت آنها گردیده است.
کانکس ویلایی همانگونه که از نامش مشخص است برای کاربری ویلایی و مسکونی طراحی و ساخته می شود که شامل تمامی بخش های یک فضای مسکونی مانند پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه و سرویس بهداشتی بوده که معمولا در ابعاد بزرگتری نسبت به کانکس های معمولی تولید می شود.

 

 

 

ادامه مطلب

ویژگی های کانکس فانتزی :


سیار و متحرک بودن :


به خاطر این ویژگی شما میتوانید به راحتی کانکس را از جایی به جای دیگر منتقل کنید. البته این ویژگی برای کانکس های کوچکتر بهتر است. در صورتی که قصد ساختن کانکسی با ابعاد بزرگتر هستید می توانید فقط قسمت های مختلف آن را انتقال دهید.

ادامه مطلب

انواع کانکس های فانتزی :


مدلهای کانکس فانتزی شامل نمونه های مختلفی از جمله خرید کانکس ویلایی ، اداری ، کانکس فانتزی برای خدمات اجتماعی، کانکس فانتزی خدمات بانکی، کانکس فانتزی حراستی، کانکس فانتزی فروشگاهی و…. می باشد .

ادامه مطلب